DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Amerikan Mutfak Dekorasyonları 2017

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Amerikan Mutfak Dekorasyonları 2017
 Neden Amerikan mutfak tasarımları bu kadar tercih ediliyor diye , bizlere soracak olursanız, sizlere yanıt olarak şunları söyleyebiliriz.

Öncelikle son dönemlerde yapılan evlerin metrekarelerine baktığımızda oldukça küçük olduğunu görmekteyiz. Neredeyse yeni yapılan evler ya stüdyo daireler şekilde ya da 1+1 dediğimiz evler şekilde dizayn ediliyor. Durum böyle olunca da mutfak ile oturma odasını ya da salonları birleştiriyorlar. Bunun sonucunda Amerikan tipi mutfak modelleri ortaya çıkıyor.

Olaya başka bir açıdan bakacak olursak da şunları söyleyebiliriz. Biliyorsunuz sevgili hanımlar bir taraftan mutfakta iş yaparken bir taraftan da çat kapı gelen komşuyla sohbet etmek için mutfağı seçer. Yine sabah kahvesine uğrayan yakın dost ve arkadaşlarıyla birlikte mutfağa geçip bir taraftan tatlı bir sohbette dalar, bir taraftan da küçük menüler hazırlayarak ikram eder.

Yani bir nevi mutfaklar bayanlar için bir oturma alanı, bir sohbet alanı gibidir. Bu ortamı daha iyi yansıtmak ve yaşamak içinde gün geçtikçe Amerikan mutfak modellerine ilgi artıyor. Bizde bu konuda sizlere ilham vermek adına 2017 Amerikan mutfak tasarımları arasından seçimler yaptık.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık