DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Avangard Mobilya Modelleri 2017

11 ay önce
16 kez görüntülendi

Avangard Mobilya Modelleri 2017

Son dönemlerde mobilya sektörüne baktığımızda avangard tarzı koltuk takımları, avangard yatak odası takımları ve avangard tarzı köşe koltuk takımlarını duyar olduk ? Bizde son dönemlerde oldukça popüler olan bu tarzı yakın takibe alarak bir araştıralım dedik. Bakalım, avangard tarzı mobilyalar nasılmış ?

Öncelikle avangard mobilyanın kısa bir tanımını sizlerle paylaşalım. Fransızcadan dilimize yerleşen bu kelime aslında ” Avant- Garde ” olarak geçmektedir. Bu kelimenin Türkçe karşılığına baktığımızda öncü ve yenilikçi anlamına gelmektedir. Bu tanımı mobilya sektörüne aktardığımızda ise klasik mobilyalara yeni bir yorum katarak yeniden dizayn edilmiş hali diye biliriz. Bir nevi klasik çizginin modern çizgi ile yeniden yorumlanmasıdır.

Şöyle gözünüzün önüne eski klasik tarzda mobilya modellerini göz önüne getirin. Mobilya dizaynında el işçiliğin daha ön planda olduğu, görsellik açıdan baktığımızda mobilyalarda oyma olayların fazla olduğu, renk seçiminde ise altın yaldızların ve gümüş renklerinin tercih edildiği görmekteyiz.

Avangard mobilya modellerine baktığımızda ise bu dizaynların biraz daha yumuşatıldığını klasik ve modern çizgiyi bir ahenk içinde bir arada kullanıldığını görmekteyiz. Birazdan galeride yer alan görselleri incelediğinizde bu tarzı daha iyi anlayacaksınız.

 

Aramalar:

  • zebrano mobilya modelleri fiyatları
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık