DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Bellona Halı Serisinden Armoni

8 ay önce
10 kez görüntülendi

2017 Bellona Halı Serisinden Armoni

Evlerimizin her alanı güzelleştiren Bellona, şimdide evlerimizi ısıtıyor. Yeni sezon Bellona halı koleksiyonu içerisinde yer alan birbirinden güzel serileriyle bir taraftan evlerimizin zeminlerine serilip, bir taraftan renk ve desenleriyle ortama farklı bir sıcaklık katıyor.

Yaşam alanlarımızın dizaynına modern bir çizgi yansıtan şık mobilya tasarımlarıyla evlerimizi güzelleştiren Bellona son dönemlerde halı alanındaki farkını da yansıtarak ayaklarımızın altına bu güzelliği seriyor.

Bellona halı koleksiyona baktığımızda klasik ve modern halı model ve desenlerin dışında farklı modellere yer verdiklerini görmekteyiz. Hatırlayacağınız üzere daha önce halı çeşitleri arasından oval ve daire halı modellerini sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi seriye yeni eklenen tercih etmiş olduğu renk ve desenlerle evimize modern bir çizgi yansıtacak olan Bellona 2017 halı modelleri arasında yer alan Bellona Armoni serisini sizlerin beğenisine sunacağız.

Armoni serisine baktığımızda sanki renkler ve desenler aralarından bir ritm varmış ve bu ritme ayak uydurur gibi dans ettiklerini görmekteyiz. Desen ve renklerin arasındaki bu muhteşem ahenk yaşam alanlarınızın her alanına hitap edecek bir güzelliğe sahip.

Biraz öncede belirtiğimiz gibi Armoni serisinde göze çarpan ilk ayrıntılar arasında renkler yer alıyor. Günümüz trendine uyun en trend renkler arasında yer alan hardal, mor, marsala, yeşil ve mavi renklere yer verilmiş.

Serinin desenlerine baktığımızda ise gözü yormayan desenlere yer verdiğini görmekteyiz. Aynı zamanda farklı zevklere ve tarzlara hitap edecek bir güzellikle yer alan desenler olduğunu söyleyebiliriz.

Mesela evinizin antresi için yeni bir halı arayışı içinde iseniz bu seri içinde yer alan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Yatak odanıza farklı bir dokunuş yapmak isterseniz de yine bu seri içinde yer alan farklı desenler arasından seçim yapabilirsiniz.

Diyelim ki salonlarınızda elegan bir görünüm oluşturmak istiyorsunuz ve halı da tercihinizi bu seriden yana kullanmak istiyorsunuz renk konusunda tercihinizi mavi ve yeşilden yana yapmanızı öneririz.

Ya da oturma odanızda elit bir görünüm oluşturmak mı istiyorsunuz bu seferde sizlere önerebileceğimiz renkler arasında marsala desen arasında ise sembol dream modelini düşünebilirsiniz.

BELLONA ARMONİ HALI SERİSİ

Aramalar:

  • bellona armoni marshall
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık