DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Fawori Boya İç Cephe Renk Kartelası

9 ay önce
21 kez görüntülendi

2017 Fawori Boya İç Cephe Renk Kartelası

Yakın bir zamanda evinizin dizaynında yenilikler yapmayı düşünüyorsunuz. Yeni değişimler içinde işe önce evinizin iç cephesinden başlamayı planlıyorsunuz. Şimdiden bu değişim için birbirinden farklı renk ve tonların bir arada olduğu renk kartellerini araştırmaya başladınız bile. Eğer söylediğimiz değişimler içindeyseniz şu an için doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Yaşam alanlarınızın duvarlarını yenileyecek odalarınıza yeni ve pozitif enerji oluşturmanıza yardımcı olmak adına Fawori Boya 2017 iç cephe renk kataloğuna bir göz atmanızı öneririz.

Fresh ve Aydınlık Mekanlar İçin

Seçeceğiniz duvar boyası renklerin odanızın görünümü açısından büyük bir etki oluşturacağını unutmayın. Diyelim ki küçük bir odanız var ve yeterince de gün ışığı almıyor. Böyle bir odanın duvarı için koyu bir renk tercih ederseniz odanız olduğundan daha dar aynı zamanda daha karanlık bir görünüme kavuşur.

Küçük mekanları daha fresh daha aydınlık göstermek için mümkün oldukça açık renk ve tonları arasından seçim yapmanızı öneririz. Hem odanız olduğundan daha geniş görünür hem de odanızın enerjisini artırmış olursunuz.

En Popüler Fawori Duvar Renkleri

Sıradan, her yerde görmeye alışkın olduğunuz duvar renklerini artık bir kenara bırakıp, biraz daha farklı yaşam alanlarımızı daha elegan bir görünüme kavuşturacak olan duvar boyası renklerini seçme zamanı geldi diye düşünüyoruz. Sizlerde bizimle aynı fikirde misiniz ?

Yanıtınız ” evet” ise sizlere Fawori renk paleti içinde yer alan mor renk grubu içinde yer alan renk ve tonlarına göz atmanızı öneririz. Mesela salonunuzu elegan bir görünüme kavuşturmak için Lilac renk grubu arasından seçim yapabilirsiniz.

Derinliğin ve Huzurun Rengi Mavi

Gökyüzünün sonsuzluğu ve okyanusun sonsuz derinliği içinde yer alan birbirinden farklı mavi renk tonları.

Huzuru ve mutluluğu bulduğumuz evlerimizin konseptinde yer alan renklerin bizler üzerinde büyük bir etkisi olduğunu biliriz.Üzerimizde oluşturduğu psikolojik etkiyi düşünerek tercih edeceğimiz renkleri bir kez daha düşünmekte fayda var.

Günün stresini aynı zamanda işin yorgunluğunu üzerinizden atmak hem ruhen hem de bedenen dinlemek için tercih edeceğiniz renkler arasında mavi rengine ve tonuna yer verebilirsiniz.

2017 FAWORİ BOYA İÇ CEPHE RENK KARTELASI

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık