DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 İstikbal Yatak Odası Takımları(Karat)

11 ay önce
25 kez görüntülendi

2017 İstikbal Yatak Odası Takımları(Karat)

Senin bu son ayının ilk gününden yazımızın ulaştığı her yere sevgilerimizi gönderiyoruz. Bugün sizlerle olan birlikteliğimize mobilya sektörünün önde gelen markalarından olan İstikbal mobilya eşlik edecek. Bugünlerde diğer mobilya markalarının ürün gamında olduğu gibi İstikbal’in ürün gamında büyük bir değişim ve yenilik söz konusu.

Yaşam alanlarının dizaynında İstikbal’i tercih eden sevgili takipçilerimiz için İstikbal 2017 yatak odası takımları arasında yer almaya başlayan Karat Yatak Odası Takımını tanıtacağız.

istikbal-karat-yatak-odasi-takimi

Beyazın sadeliğini ve ışıltısını yatak odalarına yansıtmak isteyenler aynı zamanda yatak odalarının konseptinde avangard stilini yaşatmak isteyenler için oldukça şık bir yatak odası takımı olduğunu söyleyebiliriz.

yeni-sezon-istikbal-yatak-odasi-takimlari-ve-fiyatlari

Yeni bir güne mutlu, huzurlu aynı şekilde gülümseyerek uyanmaya hazır mısınız ? İlk etap da sanki her sabah böyle uyanmak hayal gibi gelebilir. Ama artık sabahları enerji dolu ve mutlu bir şekilde uyanmanıza yardımcı olan bir yatak odası var.

istikbal-karat-yatak-odasi-takimi-gorselleri

Rahatlığı ve huzuru sizlere sağlayacak olan bu ürünü detaylı bir şekilde gelin birlikte bir inceleyim. Öncelikle gözümüze çarpan ayrıntılar arasında yatak başlığı yer alıyor. Klasik çizgilerin zarif bir şekilde avangart tarz ile birleşen bu başlık takımın görselliğini ön plana çıkartan ayrıntılar arasında ilk sırada yer alıyor.

en-yeni-istkbal-yatak-odasi-takimlari-karat

Adım adım kıyafet dolabına doğru yaklaştığımızda bizlere 3 farklı alternatifin sunulduğunu görmekteyiz. Kullanım kolaylığı açısından 5 kapılı – 6 kapılı ve sürgü kapılı gardırop alternatiflerin olduğu görmekteyiz. Farklı görselliğe sahip olmalarının yanı sıra üç gardırobun iç hacmi de oldukça geniş ve kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Elbiselerinizi rahatlıkla depolayabilmenizi sağlamak açıdan gardırop içerisinde raflı bölümler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonel özellikleri artırılmıştır.

Görselliği ön plana çıkartan diğer ayrıntılar arasında ise şunları yer alıyor. Yatak odası takımının formuna uygun tuvalet ayna panosu ve çekmecelerde kullanılan lazer uygulamalı klapa kullanılarak görselliğinin artırıldığını görmekteyiz.

Şimdi gelelim işin birazda ekonomik boyutuna.Klasik ve modern çizginin zarif bir şekilde birleştiği avangart stili ile görselliğinin artırıldığı aynı zamanda farklı gardırop alternatiflerinin sunulduğu bu takımın fiyatı seçeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir.Ürünle ilgili ayrıntı fiyatları aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

istikbal-karat-yatak-odasi-takimi-fiyati

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık