DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Kilim Koltuk Takımları ve Fiyatları (Avanos)

11 ay önce
36 kez görüntülendi

2017 Kilim Koltuk Takımları ve Fiyatları (Avanos)

Mobilya sektörünün önde gelen markalarına olan yolculuğumuz tüm hızıyla devam ediyoruz. Biliyorsunuz yeni bir yıla girmemize az bir süre kala hemen hemen mobilya sektöründe hizmet veren markalar ürün gamında yeniliğe gidip önümüzdeki sezonun mobilya çizgisi hakkında ipuçları veriyorlar.

Bizde siz sevgili takipçilerimiz için hem yeni sezonun trendleri hakkında bilgilendirmek hem de evlerinin mobilyalarını değiştirmek isteyenlere yardımcı olmak adına mobilya alanındaki gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Bugünlerde hangi ürün gamında daha çok değişim var diye baktığımızda oturma grubu alanındaki değişimler ve yenilikler gözümüze çarpıyor.

Bu alanda yakın bir zamanda yeni ürünlerini piyasaya sunan Kilim mobilyalarının oturma grupları arasında yer alan koltuk takımları görülmeye değer bir güzellikte olduğunu söyleyebiliriz.

kilim-mobilya-koltuk-takimi-fiyatlari-2017

Kilim Mobilya Avanos Koltuk Takımı Fiyatı : 3.999,00 TL

Modern çizginin hakim olduğu tercih ettiği kumaş renkleriyle oturma odalarımıza ve salonlarımıza sımsıcak ve huzurlu bir atmosfer oluşturmaya yardımcı olacak yeni sezon Kilim Mobilya koltuk takımları arasında yer alan Kilim Avanos koltuk takımını beğeneceğinizi umuyoruz.

yeni-moda-oturma-gruplari-kilim-mobilya-avanos-koltuk-takimi

Yeni bir yıla yeni bir oturma grubuyla girmek istiyorsanız, aynı zamanda fiyatında bütçenize uygun olmasını istiyorsanız Kilim Avanos Koltuk Takımı tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Bir an bu takımın evinizde olduğunu hayal edin. Nötr bir renge canlılık katmak için sarı rengin sıcaklığından yararlanılmış. Koltuklara eşlik eden berjerler takıma farklı bir hava kattığını görmekteyiz. Renkleri ve görselliği ile göz estetiğine hitap eden bu takım işlevsel özelliği de kullanım açısından avantaj sağlıyor.

kilim-avanos-koltuk-takimi-fiyatlari

Rahat ve konforlu bir oturma alanı sağladığı gibi aynı zaman rahat bir yatak imkanı da sunuyor. Misafiriniz geldi zaman küçük bir dokunuşla anında kanepenizi yatak haline getirerek misafiriniz için son derece rahat bir yatak hazırlamış olursunuz.

koltuk-takimi-ornekleri-modern-kilim-koltuk-takimlari

Konforlu bir oturma alanı,rahat bir yatak olmasının yanı sıra aynı zamanda kanepeler depolama alanı imkanı da sunuyor. Kanepelerin altını sandık niyetine kullanarak bazı ev tekstil ürünlerinizi bu alanlara rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Yerine göre kıyafetlerinizi de kanepelerinizin alt kısmına yerleştirebilirsiniz.

Modern,fonksiyonel ve oldukça havalı olan bu takımı kaçmaz !

Aramalar:

  • avonos koltuk takimi fiyatlari
  • Kilim avanos
  • kilim avanos koltuk takımı
  • kilim mobilya avanos koltuk
  • kilim mobilya avanos oturma grubunun özellikleri

2017 Kilim Koltuk Takımları ve Fiyatları (Avanos) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık