DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Mondi Yatak Odası Takımları ( Paris)

10 ay önce
9 kez görüntülendi

2017 Mondi Yatak Odası Takımları ( Paris)

Yeni yılda evimizin her odasını Mondi ile yenilemeye devam ediyoruz.  Mondi’nin dizayn ettiği mobilyalar önce kalbimize girip sonra evimizin en güzel odalarına yerleşiyor. Bugün kalbimiz ise yeni sezon Mondi yatak odası takımları arasına yeni katılan Mondi Paris Yatak Odası Takımını seçti. Bizde vakit kaybetmeden yatak odalarına yeni bir soluk getirecek olan bu ürünü sizlerle paylaşmak istedik.

Yatak odanızın görünümüne yepyeni bir boyut kazandırma hazır mısınız ? Görselliği ile göz dolduran fiyatıyla bütçenize hitap eden güzel bir güne huzurlu ve mutlu bir şekilde uyanmanıza yardımcı olacak olan Paris yatak odası takımını ayrıntılı bir şekilde incelemeye başlayalım.

Günümüzün trend renklerinden olan ceviz ve opak beyaz renklerini tercih ederek modern ve sade bir çizginin şık bir şekilde dizayn edildiğini görmekteyiz.

Günümüzün modern çizgisini şık ve zarif bir şekilde geleceğinin çizgisine yansıtan ayrıntıların bu takımda yer aldığını görmekteyiz. Takımın görselliğini öne çıkartan ayrıntılar arasında yer alan dekoratif fitili, 3 boyutlu görünümlü kulp ve süs uygulamaları bunu gözler önüne serdiğini belirtebiliriz.

Şık ve zarif dizaynı tamamlayan diğer ayrıntılar arasında ise yüksek ayaklar ve fonksiyonel detayları sayabiliriz. Yeri gelmişken hemen fonksiyonel özelliklerinden de bahsedelim. Takımı oluşturan üniteler arasında yer alan gardırop fonksiyonel özelliği artıran ayrıntılar arasında pantolon ve kravat askılığına yer verildiğini görmekteyiz. Ayrıca kapaklarda stoplama sistemi kullanılmıştır.

Yatak odalarınıza yepyeni bir boyut kazandırmaya aday olan Paris yatak odası tüm asaletiyle gözlerinizi kamaştıracak.

Şimdi gelelim işin bir de ekonomi boyutuna. Konun başında da belirtiğimiz gibi görselliğiyle,zarafetiyle, sade ve şık görünümü ile göz dolduran bu yatak odası takımı fiyatı ile de bütçelere hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Yeni bir güne yüzünde tatlı ve mutlu bir gülümseme ile uyanmanızı sağlayacak olan Mondi’nin Paris yatak odası takımımın fiyatı ; 3.198,00 TL . Fiyat konusunda önemli bir hatırlamada bulunalım. Seçeceğiniz takıma göre fiyatlarda değişiklik söz konusu olmaktadır. Bu konuda ayrıntı bir bilgi için aşağıdaki Mondi Paris Yatak Odası Fiyatı tablosunu inceleyip, bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık