DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Salon Dekorasyon Trendleri

1 yıl önce
13 kez görüntülendi

2017 Salon Dekorasyon Trendleri

2017 yılının ev dekorasyon trendleri belli olmaya başladı. Bugünlerde yaşam alanlarınızın dizaynında yenilik yapmayı düşünüyorsanız ya da önümüzdeki senenin dekorasyon trendleri nelerdir, diye merak ediyorsanız bu konumuz tam sizlere göre olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak salon dekorasyonları arasında yenilikleri sizlerle paylaşacağız. Daha sonraki konularımız arasında ise evin diğer bölümleriyle ilgi bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yeni sezon salon dekorasyonları genel hatlarla belirleyecek olursak ; rahatlığın ön planda olduğunu, modern ve lüks çizginin salonların dizaynına yansıdığı söyleyebiliriz. Şimdi birkaç başlık altında salonlarımızı yenilemeye başlayalım.

Renk Seçimi

modern-salon-dekorasyon-ornekleri-ve-asma-tavan-uygulamalari

Bu sezon salonların konseptinde kahverengi ve tonlarının hakim olduğunu görmekteyiz. Biliyorsunuz kahverengi doğallığın rengidir. Aynı zamanda rahatlığı da temsil eder. Bu rengi odanıza farklı şekillerde yansıtabilirsiniz. Mesela odanızın zeminden kahverengi ağırlık bir ahşap döşeme ya da elagan bir görünüm için bu rengin içinde bulunduğu bir mermer tercih ederek zemininizi döşeyebilirsiniz.

Modern çizginin hakim olduğu sütlü kahve renklerinde bir koltuk takımı seçebilirsiniz. Ya da tercihinizi duvar kağıtlarında yana kullanıp odanızda modern bir çizgi oluşturabilirsiniz.

Biliyorsunuz bir odayı zengin gösteren ayrıntılardan biri perde seçimidir. Perde seçimde renk olarak tercihinizi kahverenginden yana yapabilirsiniz.

Renkli Koltuk Takımları

modern-salon-dekorasyon-fikirleri

Daha sportif, sade aynı zamanda havalı bir ambiyans oluşturmak isterseniz de tercihinizi pastel renklerin ağırlıkta olduğu koltuk takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Bu konsepti biraz daha ön plana çıkarmak için odanızın duvarlarında açık renk duvar boyası renkleri arasında seçim yapmalısınız. Mesela beyaz,inci beyazı ya da hafifi beyaza çalan krem ve kırık beyaz duvar boyası renklerini düşünebilirsiniz. Duvarlarınıza biraz hareketlik katmak içinde dekoratif duvar rafları arasından seçim yapabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonu

Güzel bir tabloyla da duvarlarınızın görselliğine canlılık katabilirsiniz. Lüks salon dizaynına güzel bir yağlı tablo, modern çizginin hakim olduğu salonlara ise canvas tablo daha şık durur.

Salon Asma Tavan Uygulamaları

luks-salon-dekorasyonlari-ve-asma-tavan-uygulamalari

Önümüzdeki yılın salon dekorasyonunda göze çarpan diğer ayrıntılar arasında asma tavan dekorasyonları yer almaktadır. Daha modern ve lüks bir dizayn için tavan dekorasyon uygulamalarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

2017 SALON DEKORASYON TRENDLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık