DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Perde Modellerinde Son Trendler

11 ay önce
20 kez görüntülendi

Perde Modellerinde Son Trendler
Yaşam alanlarınıza güzellik katacak olan unsurlar arasında perdeler yer alır. Yeni sezon perde modellerine baktığımızda oldukça çok çeşidin olduğunu görmekteyiz. Bazen bu çeşitliliğin arasında seçim yapmakta zorlanabiliyoruz. Peki yaşam alanımız için en uygun perde seçmek için nelere dikkat etmemiz gerekiyor ?
oturma-odasi-icin-perde-onerileri
Öncelikle 2017 perde modellerini araştırarak işe başlamakta fayda var. Bu sezonun trend perdeleri arasında tül perdeler başta olmak üzere son derece modern tarza hitap eden perdeleri görmekteyiz. Son dönemlerin en popüler perdeleri arasında stor perdeler ve jaluziler yer almakta. Bunun yanı sıra salonlarda genelde katmalı modellerin tercih edildiğini yatak odalarında ve oturma odalarında ise Japon perde türlerinin tercih edildiğini görmekteyiz.
modern-oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-ve-perde-fikirleri
Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler arasında seçim yaparken birkaç kriteri göz önünde tutmakta fayda var. Bu kriterlerin en önemlisi renk seçimidir. Renk seçimi yaparken birkaç unsuru göz önünde bulundurmak gerek. Odadaki mobilyaların rengi ve duvar rengi perde rengi seçiminde belirleyici unsurlar arasında yer almakta.
modern-mutfak-perde-modelleri
Bu sezonun renklerine baktığımızda oldukça farklı renk ve tonların hakim olduğunu görmekteyiz. Siyah, bordo, gri ve tonları, soft renkler ve kahverengi tonları.

2017 TREND PERDE MODELLERİ VE GÖRSELLERİ

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık