DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Tv Ünite Trendleri

11 ay önce
11 kez görüntülendi

2017 Tv Ünite Trendleri

Şimdilerde oturma odalarının konseptinde tv ünitelerinin belirleyici bir rol üstlendiğini görmekteyiz. Üstlendiği bu rolü en iyi şekilde yerine getiren tv üniteleri evinizin dizaynına yeni bir konfor ve işlevsellik kazandırmaya devam ediyor.

Yeni sezon tv ünitelerini incelediğimizde büyük bir değişimin olduğunu görmekteyiz. Bu değişimlerin neler olduğuna hep birlikte bir göz atalım.

kucuk-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-ve-tv-duvar-unitesi-ornekleri

Küçük ve dar bir oturma odalarını daha işlevsel hale getirmek aynı zamanda ortama biraz hareketlik katmak adına renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken yerden tasarruf sağlayacak olan mobilyalar arasından seçim yapmalısınız. Yukarıdaki örnekte görüldüğü üzere son derece modern bir çizginin hakim olduğu hem yerden tasarruf sağlayan hem de fonksiyonel özelliklere sahip bir tv ünitesinin tercih edildiğini görmekteyiz. Ünite de tercih edilen renklerde ortama hem farklı bir yorum katmış hem de ortamının enerjisini yükseltmiş.

en-yeni-tv-unitesi-fotolari

2017 tv ünite örneklerini incelemeye devam ettiğimizde görsel estetiğinin yanı sıra işlevselliğinde ön planda olduğunu görmekteyiz. Bir tv ünitesinden çok şey bekleyenler için oldukça ideal bir tv duvar ünitesi tasarımı görmekteyiz. Televizyon keyfinizi istediğiniz açıdan seyretmenize yardımcı olan şahane bir ürün. Tv ünitesinin yanı sıra şık bir dekoratif duvar ünitesi aynı zamanda gizli bir depolama alanı. Eğer odanızda fazla mobilya olmasını istemiyorsanız sadelikten ve işlevsellikten yana iseniz bu ürün odanıza çok yakışacaktır.

masali-tv-unitesi-ornekleri

Şimdiye kadar gördüğüm tüm tv üniteleri birbirinin aynısı diyorsanız,daha orijinal bir dizayna sahip yeni bir ürün arayışı içindeyseniz sizlere masalı tv ünitelerine göz atmanızı öneririz. Hem çalışma masası olarak kullanabileceğiniz hem duvar ünitesi olarak kullanabileceğiniz hem de tv sehpası olarak kullanabileceğiniz muhteşem bir ürün. Televizyon yerine bilgisayarınızı yerleştirerek dilerseniz çalışma odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın dizaynında lüks bir çizgi hakim ise tercihinizi oval tv ünitelerinden yana yapmanızı öneririz. Farklı zevklere ve tarzlara hitap eden oval tv ünite örnekleri bulunduğu ortama elagan bir görünüme kavuşturuyor.

Tv ünitelerinde en çok tercih edilen üniteler arasında ise ahşap tv ünitesi modellerini görmekteyiz.

Sade- şık- zarif

2017 TV ÜNİTESİ ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık