DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Yılına Damgasını Vuracak Köşe Takımları

12 ay önce
15 kez görüntülendi

2017 Yılına Damgasını Vuracak Köşe Takımları

Sevgili arkadaşlar birazdan sizlere önümüzdeki sezon evlerimizin dizaynında görmeye başlayacağımız birbirinden şahane yeni sezon köşe takımlarını paylaşacağız. Bizi yakından takip eden arkadaşlarımız hatırlayacaklardır,konularımızda sık sık oturma grupları arasında yer alan köşe koltuk takımlarına büyük bir talep olduğunu vurguluyoruz.

Köşe takımları yaşam alanlarımıza girdiğinden bu yana yaşam alanlarımızın dizaynı görsel açıdan elit bir görünüme kavuşurken aynı zamanda kullanım açısından rahatlık sağladığını görmekteyiz. Özellikle küçük ve dar olan odaları daha kullanışlı hale getirmek aynı zamanda modern bir çizgi oluşturmaya yardımcı olmak adına bu konuda köşe takımlarına büyük bir iş düştüğünü görmekteyiz.

Bugünlerde evinizin konseptinde yenilik yapmayı düşünüyorsanız bu yönde mobilya arayışı içindeyseniz şu anda doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz.

siyah-beyaz-kose-takimi-ornekleri

Farklı zevk ve tarzlara ; renkleriyle,desenleriyle,modern ve klasik çizgisiyle zarif bir duruş sergileyen köşe takımlarına mutlaka yaşam alanlarınızın dizaynına yer vermenizi öneririz.

klasik-kose-koltuk-takimlari-ve-salon-dekorasyonlari

Evinizin salon dizaynı ele alalım. Klasik ya da modern tarzda dizayn edilmiş olan salon koltuk takımlarınızı modern çizgilerin hakim olduğu salonlarınızın konseptini elegan gösterecek yepyeni bir L köşe koltuk takımıyla değiştirmenin zamanı gelmedi mi sizce ? Hem kararınızı bu yönde etkilemek hem de yeni oluşturacağınız konseptle ilgili sizlere ilham vermesi açısından biraz önce yukarıda paylaştığımız modelle dikkatinizi bir kez daha çekmek isteriz.

modern-deri-kose-takimlari-2017

Bu takımın asil duruşuna bakar mısınız ? Köşe takımlarına farklı bir yorum getiren bulunduğu ortama zarafetini ve şıklığını yansıtan bu deri köşe takımını evinizin konseptine dahil etmek istemez misiniz ?

Yeni bir yıla yeni bir ev dekorasyonu ile girmeyi düşünüyorsanız ve aklınızda dekorasyonda farkınızı ortaya bırakacak yeni bir oturma grubu var ise tercihinizi bu yönde yapmanızı öneririz. Geleceğinin çizgisini,konfor ve rahatlıkla birleştiren işin içinde görsel estetiği, zarif duruşu katan tüm farklı zevkleri tek bir noktada buluşturmayı başaran bu takımları değerlendirmeye almanızı öneririz.

Sevgili arkadaş şimdi arkanıza rahatça yaslanıp sizler için seçmiş olduğumuz kolay kolay bir yerde karşılaşamayacağınız (tabi,şimdilik 😉 ) 2017 köşe koltuk takımlarından oluşan yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek olan görsellerimizi inceleyelim.

2017 KÖŞE TAKIMI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

2017 Yılına Damgasını Vuracak Köşe Takımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık