DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017’de Dekorasyon Trendleri

5 ay önce
13 kez görüntülendi

2017’de Dekorasyon Trendleri

Kişinin kendi kalesi olan evini kendine en uygun şekilde dekore etmesi, evin kişiyi yansıtması açısından önemlidir. Yine de bazı dekorasyon trendleri bulunmaktadır. Bunların ilki bireyin iç dünyasını en iyi şekilde yansıtan Typo denilen dekorasyon tarzıdır.

en trend dekorasyon

En Trend Dekorasyon

Typo Dekorasyon

Bu dekorasyon fikrinde temel alınan nokta, ortamda yaşayan kişilere ilham verecek ya da onları motive edecek belirteçleri kullanmaktır.

typo dekorasyon tarzı

Typo Dekorasyon Tarzı

Ev içindeki pek çok aksesuar aslında bu tür dekorasyon için oldukça uygundur. Duvarlara örneğin ”carpe diem” yazan bir sticker yapıştırılabilir. Bu İtalyanca’da “anı yaşa” anlamına gelen bir söylemdir. Böylece evinize gelen herkes sizin için asıl olanın yaşadığınız andan keyif almak olduğunu anlayacaktır.

Benzer şekilde yatak başucuna asılabilecek tablolarda da sizi yansıtan, özlü sözler ya da deyimler kullanılabilir. Bardaklar da bunun için çok uygundur. Üstelik düz beyaz bir kupa alarak, seramik bo-yaları ile kendi bardağınızı kendiniz bile yapabilirsiniz.

dekorasyon nasıl olmalı

Dekorasyon Nasıl Olmalı

Harfli aydınlatmalar ya da mesajı olan paspaslar da kullanılabilir. Kısacası bu yıl Typo dekorasyon en trend tasarımlarda yer alacaktır.

Country Tarzı

Yıllardır geçerliliğini koruyan dekorasyon tarzlarından birisi de country tarzı dekorasyon olarak kabul görür. Bu tarz insanın bulunduğu ortamda kendini daha samimi hissetmesini sağlar. Çünkü yapısı gereği country tarzı dekorasyonda detaylar doğal malzemeden seçilmektedir.

country dekorasyon

Country Dekorasyon

Ölü bir ağaçtan kesilmiş büyükçe bir kütük bu tarzda bir mobilya haline gelebilir örneğin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık