DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017’de Trend Olacak Koltuk Takımları

1 yıl önce
23 kez görüntülendi

2017’de Trend Olacak Koltuk Takımları

Merhaba sevgili arkadaşlar. 2016 yılının 2. yarısını yaşadığımız bugünlerde mobilya sektöründe büyük bir hareketliğinin olduğunu görmekteyiz. Sizlere şimdiden önümüzdeki sezonun yaşam alanlarımızın ambiyansını değiştirecek olan mobilya tasarımlarının hazırlıklarının başladığının müjdesini vermek istiyoruz.

Hemen vakit kaybetmeden siz sevgili arkadaşlarımız için önümüzdeki günlerde sık sık görmeye başlayacağımız yeni sezon koltuk takımlarını şimdiden burada paylaşmak istiyoruz. Şimdi arkanızda güzelce yaslanıp, evinizin konseptini değiştirecek olan tarzınızı bir tık daha yukarı taşıyacak olan koltuk takımı örneklerine bakmaya davet ediyoruz.

2017 koltuk takımı örnekleri

Yeni bir koltuk takımı almayı düşünüyorsanız ve renk konusunda henüz kararınızı vermediyseniz, sizlere renk konusunda birkaç öneride bulunmak isteriz. Önümüzdeki sezon ve ondan sonraki bir kaç sezon mobilya alanında hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen beyaz rengin zarafeti ve siyah rengin asaleti boy gösterdiği söyleyebiliriz.

yeni sezon koltuk takımı görselleri

 Bu iki rengin dışında salonlarda ve oturma odalarında daha cool bir ambiyans oluşturmak için mavi rengi ve tonları özellikle turkuazın tercih edildiğini görmekteyiz. Daha sıcak ve samimi bir ortam dizayn etmek içinde turuncu rengin sıcaklığın mekanlara yansıdığını görmekteyiz.

şahane koltuk takımı örnekleri

Dizayn açısından baktığımızda ise daha farklı formların tercih edildiğini görmekteyiz. Tasarım açısından göz estetiğine hitap etmekte olup görselliğe bulunduğu mekanlara modern bir çizgi yansıtmaktadır. Kullanım açısından da oldukça rahat ve konforlu olduğunu söyleyebiliriz.

en yeni koltuk takımı resimleri

Yukarıdaki örnek resimde de görüldüğü üzere koltuğun sırt kısmının oldukça rahat olduğunu görmekteyiz. Ekstra rahatlık içinde yandaki düğmeye dokunarak ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir konuma getirebilirsiniz. Bu fonksiyonel özelliği sayesinde istediğiniz seviye de ayarlayabilir keyifli bir şekilde televizyonunuzu seyredebilir ya da kitabınızı okuyabilirsiniz.

Yeni nesil mobilya ürünleri arasında yer alan bu takımlar hem görsel açıdan, hem de fonksiyonel açıdan oldukça avantajlı özelliklere sahip olduğunu görmekteyiz.

Şimdi gözünüzün önünde küçük bir sahne canlandırmanızı istiyoruz. Diyelim ki oturma odanızı ya da salonunuzu yeniden dizayn etmeyi düşünüyorsunuz. Ama nasıl bir konsept oluşturacağınıza henüz karar veremediniz. Öncelikle sizlere önerimiz dizayn etmeyi düşündüğünüz odanın fiziksel özelliğini göz önünde bulundurun. Bu noktadan yola çıkarak odanıza hangi rengin gideceğine karar verebilir, koltuklarınızı o doğrultuda seçebilirsiniz.

2017 KOLTUK TAKIMI ÖRNEKLERİ VE RESİMLERİ 

Aramalar:

  • 2017 koltuk renkleri

2017’de Trend Olacak Koltuk Takımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık