DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

3 Boyutlu Mutfak Dolaplarına Bayılacaksınız!

1 yıl önce
22 kez görüntülendi

3 Boyutlu Mutfak Dolaplarına Bayılacaksınız!

Sevgili hanımlar evlerini dizayn ederken görselliğe ve estetiğe önem verirler. Evin her bir alanında farklı bir estetik söz konusu olsa genelinde bir bütünsellik bir şıklık aynı zamanda bir zarafet vardır. Her alanda tarzlarını ve zevklerini konuşturan hanımlar ev dizaynında da tarzlarını konuşturuyorlar.

Bizde bugünlerde mutfaklarında yeniliğe gitmeyi düşünen sevgili hanımlara aynı zamanda sevgili takipçilerimize bu konuda ilham vermek adına 3 boyutlu mutfak dolaplarını inceleyip, beğeninize sunmak istedik.

mutfak-dekorasyon-fikirleri-2017

Biliyorsunuz mutfakları dizayn ederken öncelikle rahat bir çalışma alanı olmasına özen gösteririz. İşlevselliğin yanı sıra görsel estetiğe de önem veririz. Daha mutfağa ilk adımlarımızı atmaya başladığımız andan itibaren o görsel estetiğin göz estetiğimize hitap etmeli. Aynı zamanda bir taraftan tercih ettiğimiz renkler,desenler ortama pozitif enerji katıp bir taraftan da ruhumuzu küçük dokunuşlar yaparak mutfakta geçireceğimiz zaman diliminde bizi motive etmeli.

en-yeni-3d-mutfak-dolabi-resimleri

İşte tamda böyle bir atmosfer oluşturmak için devreye gelişen teknolojinin dekorasyona yansıttığı güzelliği görmekteyiz. Biliyorsunuz son dönemlerde evimizin her alanında 3 boyutlu bir görsellik görmekteyiz. Bunlardan bir tanesi de mutfaklarımızın ambiyansı değiştiren ortamda yeni bir estetik oluşturan 3d mutfak dolabı örnekleri devreye giriyor.

en-guzel-mutfak-dekorasyon-ornekleri-ve-3-boyutlu-mutfak-dolaplari

Kısa bir süre önce mutfak dekorasyonuna merhaba diyen bu uygulama hemen kendini benimseterek mutfaklara girmeyi başardı. Bu uygulamayı mutfaklarında yaptırmayı düşünüp de ama henüz net bir karar veremeyen ve aklında bazı soru işareti olanlar için bu uygulama hakkında kısa bilgilendirelim.

  • Bu uygulama bildiğiniz MDF kapaklar üzerine yapılmaktadır.
  • MDF dolapları dışında cam kapaklarda bu uygulama yapılmaktadır.
  • Farklı renk,desen ve manzaralardan oluşan görseller arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz özel bir uygulama da yaptırabilirsiniz. Mesela ailenizin bir fotoğrafını mutfak dolaplarınızın üzerinde görebilirsiniz.
  • Güneş ışınlarına aynı zamanda çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Bazen mutfağı baştan aşağı yenilemek için büyük bir bütçe ayırmanız gerekebiliyor. Bu yüzden de yenileme işini ertelemek zorunda kalabiliyorsunuz. Ama küçük dokunuşlarla ve uygun bir bütçeyle mutfağınızı yenilemeniz mümkün. Bunun için sadece mutfak dolap kapaklarında yenilik yapmanız yeterli olacaktır.

Bu konuda görsellerimizi inceleyebilir,yeni dolap kapaklarınızı beğenebilirsiniz.

3D MUTFAK DOLABI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

3 Boyutlu Mutfak Dolaplarına Bayılacaksınız! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık