DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

3 Boyutlu Zemin Dekorasyon Fikirleri

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

3 Boyutlu Zemin Dekorasyon Fikirleri

Gün geçtikçe yaşam alanımızın dizaynı için birbirinden değişik uygulamalarla karşılaşıyoruz. Tabi bu değişimde, gelişen teknolojinin payı da oldukça büyük. Bugün gelişen teknolojinin en güzel ve göz estetiğine hitap eden uygulamalarından biri olan 3d zemin kaplamalarına göz atacağız.

Evimizi ve işyerlerimizi dizaynını yenilerken mümkün oldukça hem göz estetiğine hitap eden hem de farklı bir görünüme kavuşturacak olan uygulamalar yapmaya özen gösteririz. Yaşam alanlarımızın zeminleri için değişik yöntemler deriz. Kimi zaman yerler ahşabın sıcaklığıyla buluşturarak parke ile kaplatırız. Kimi zamanda daha elegan bir görünüme kavuşturmak adına desenli mermerlerin zenginliğinden yararlanırız.

Son dönemlerde ise hem farkımızı ortaya bırakmak için hem yaşam alanımızı elit bir görünüme kavuşturmak aynı zamanda zeminlerimize hareketlik kazandırmak için 3 boyutlu zeminler arasından seçimler yaparız.

3 boyutlu zemin kaplama görselleri

Banyolarımızı yeni bir görünüme kavuşturmak için bazen denizin dalgalarını yansıtırız. Bazen de kum tanecikleri ve deniz kabukları sanki banyonun ortasındaymış izlemini yansıtacak olan kumsalı banyonun dizaynına kazandırırız.

3 boyutlu zemin kaplama örnekleri

Sevdiğinizle birlikte farklı bir ambiyansta akşam yemeği yemeğe ne dersiniz ? Şöyle ayağınızın altında şelale akıntıları olsa, bu şelalenin üzerinde yemek masasınız kurulu olsa ve sevdiğinizde karşınızda olsa nasıl olur ?;)

Salonlarınızı küçük bir dokunuşla daha zengin ve elagan bir görünüme kavuşturmanız oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey salonunuzun fiziksel özelliğini ve konseptini göz önünde bulundurarak salonunuzun yerine uygun olan zemin kaplamaları arasından seçim yapmaktır.

Mutluluğun ve aşkın mekanı olan yatak odanızda şöyle ayaklarınızın altında her gün gül yaprakları serilse nasıl olur ? 😉 Şuan oldukça romantik bir hayal gibi görünüyor olabilir. Ama bu hayalinizi kolaylıkla gerçeğe çevirebilirsiniz.

Sevgili çocuklarınızın odalarını daha eğlenceli ve daha cıvıl cıvıl bir görünüme de kavuşturabilirsiniz. Çocuk odası zeminleri için özel olarak dizayn edilmiş olan birbirinden sevimli çizgi film kahramanlarını çocuğunuzun odasına kazandırabilirsiniz.

Elit ve elagan bir yaşam alanı için öncelikle uygulamak istediğiniz mekanın zemini uygunluğunu kontrol etmekle işe başlayabilirsiniz. Sonra biraz hayal gücünüzden, biraz bu konuyla ilgili siteleri ve kataloglara göz atarak evinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

3 BOYUTLU ZEMİN DEKORASYON ÖRNEKLERİ

3 Boyutlu Zemin Dekorasyon Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık