DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Afrika Tarzı Ev Dekorasyonları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Afrika Tarzı Ev Dekorasyonları

Evinizin çizgisinde safari etkisini oluşturmaya ne dersiniz ?

Bugünlerde ev dekorasyon trendleri arasında ilk sıralarda yer alan Afrika stili ev dekorasyonu gün geçtikçe daha çok kitlelere ulaşmaya başladı. Peki kısa bir sürede ev dekorasyonunda büyük bir yer kaplayan Afrika stili dekorasyonu nedir ve yaşam alanlarımıza nasıl yansıtabiliriz.

Afrika tarzın kendine has birkaç uygulaması var. Bu tarzı yaşam alanlarınıza en iyi şekilde yansıtmak için Afrika’nın kendine has dokusunu, egzotik ambiyansını ve ışıltı süslemelerini kullanmanız yeterli olacaktır.

Zebra ve Leopar

Bu tarzı evinizde en iyi şekilde yaşatmak için zebra ve leopar desenlerine yer verebilirsiniz. Mesela halı seçimi yaparken tercihinizi leopar ve zebra desenlerinden ve renklerinden yana kullanabilirsiniz. Afrika esintisini evinize yansıtacak küçük objelere ve aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Ahşabın Doğallığı

Küçük ve etkili dokunuşlarla bu ambiyansı oluşturabilirsiniz. Bunun içinde ahşabın doğallığından ve sıcaklığından yararlanabilirsiniz.

Hayvan Postu

Safari etkisini güçlü bir şekilde yansıtmak için hayvan postuna benzer dekoratif halı tasarımlarından yararlanabilirsiniz.

Afrika Tarzı Ev Dekorasyonları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık