DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ahşap Paletlerden Yapılmış Mobilya Tasarımları

12 ay önce
9 kez görüntülendi

Ahşap Paletlerden Yapılmış Mobilya Tasarımları

Yaşam alanlarınızın dizaynına farklı bir yorum katmak isterseniz birazdan sizlerle paylaşacağımız konunun tamda size göre olduğunu söyleyebiliriz. Son dönemlerde ahşap paletlerden yapılmış mobilyaların ev dizaynına yansıdığını görmekteyiz. Evlerinin konseptine bu farklılığı yansıtmak isteyen arkadaşlarımıza bu konuda ilham vermek adına hemen bir kaç öneride bulunmak istiyoruz.

Kendi mobilyanızı kendiniz yapmak istiyorsanız ve bu konuda farklı bir şeylerin arayışı içindeyseniz ahşap paletler değişik mobilyalar dizayn ederek evinizin her alanına farklı bir yorum katabilirsiniz.

Ahşap Paletten Yapılmış Bahçe Mobilyaları

ahsap-palet-dekorasyon-fikirleri

Bahçe mobilyalarınızı uygun bir bütçe ile yenilemeye ne dersiniz ? Kolaylık ulaşabileceğiniz ahşap paletler sayesinde bütçenizi fazla zorlamadan son derece şık ve rahat bahçe mobilyaları yapabilirsiniz.

Ahşap Palet Şezlong

palet-sezlong

Biraz daha özgün bir dizayn için ahşap paletlerden yararlanarak şezlong yapabilirsiniz. Hem bahçenizin hem de terasınızın tadını çıkarmak için bu şezlonglar oldukça iyi fikir,ne dersiniz ?

Sehpa 

ahsap-paletten-yapilmis-sehpa-ornekleri

Oturma odaların ve salonların vazgeçilmez mobilya ürünleri arasında orta sehpalar yer alır. Hem oturma odanızın hem de salonlarınızın dizaynı değiştirecek bir ahşap paletten yapılmış bir orta sehpaya ne dersiniz ? Sıradışı bir sehpa görünümü elde etmek için paletin üzerine cam kestirip paletin alt kısmına da tekerlek monte etmeniz yeterli olacaktır.

Dekoratif Ahşap Palet Duvar Rafları

paletten-yapilmis-duvar-raflari

Hem işlevsel açıdan hem de duvarlarınızı yeni bir görselliğe kavuşturmak için dekoratif duvar rafları yapabilirsiniz. Ahşap palet malzemesinden yapacağınız bu rafları evinizin hem iç hem de dış mekanında kullanabilirsiniz. Mesela yukarıdaki görselde olduğu gibi mutfağınızda tercih edebilirsiniz. Ya da balkonun duvarına monte ederek çiçeklerinizi yerleştirebilirsiniz.

Kanepe

ahsap-palet-kanepe-resimleri

Evinizin dizaynına farklı bir yorum katacak olan diğer bir tasarım ise paletten yapılmış kanepelerdir. Belki şu ana kadar birbirine benzere paletten yapılmış kanepe örneklerine rastlamışsınızdır. Biraz önce paylaştığımız görseldeki kanepe modelini diğer modellerden ayıran ayrıntılar arasında demir borulara dikkatinizi çekmek isteriz.

palet-koltuk-gorselleri

Evinizin konseptine yeni bir yorum getirecek olan bu mobilyaları biraz daha göz estetiğine hitap etmesini sağlamak adına ise küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Görsel estetiğini artırmak aynı zamanda dekorasyona uyum sağlaması açısından boyayabilirsiniz.

Ahşap Paletlerden Yapılmış Mobilya Tasarımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık