DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Altınbaşak 3d Saten Nevresim Takımı Koleksiyonu

7 ay önce
12 kez görüntülendi

Altınbaşak 3d Saten Nevresim Takımı Koleksiyonu

Altınbaşak 3d saten nevresim takımları ile yataklar yataklar daha şık bir görünüme kavuşuyor. Ev tekstili sektöründe yarım asırdır faaliyet gösteren firma birbirinden özel tekstil ürünleri ile göz kamaştırıyor. Günümüzün trendini yakından takip eden, gelişen teknolojiye de en iyi şekilde kullanan Altınbaşak evlerimizi güzelleştirecek olan ürünleri tasarlayıp, beğenimize sunmaya devam ediyor.

Bugünkü konumuzda yatak odası tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen Altınbaşak saten nevresim takımı modellerini inceleyeceğiz. Bildiğiniz gibi nevresim takımları arasında en çok satenden yapılmış satenden yapılmış ürünler tercih edilmektedir. Hem kullanım açısından hem de görsellik açısından daha farklı bir duruşu olduğunu söyleyebiliriz. Hele bir de bu satenler 3 boyutlu bir görünüme kavuştuğundan beri daha bir popüler olmaya başladı.

Biliyorsunuz artık günümüzde düz ve sade görünümlere sahip nevresim takımları eskisi kadar tercih edilmiyor. Her zevke ve yaş grubuna hitap eden 3d nevresimler daha çok tercih edilmeye başladı. Şöyle bir gözümüzün önüne yataklarımızın üzerine serdiğimi nevresimleri düşündüğümüzde, oldukça faklı bir görünüme sahip olduklarını görmekteyiz. Hele ki, yatağın üzerinde Altınbaşak’ın yeni dizayn etmiş olduğu 3 boyutlu bir nevresim serilmiş ise,  daha estetik bir görüm elde edilmektedir.

Altınbaşak saten nevresim takımı serisini birazdan sizlere sunduğumuzda modeller arasından seçim yapmakta zorlanacağınızı da şimdiden söyleyelim.

Peki, 3d saten nevresim takımı nelerden oluşuyor ve fiyatları nelerdir, diye soracak olursanız, hemen sorularınızı yanıtlamaya geçiyoruz.

Altınbaşak çift kişilik 3d saten nevresim takımı içerisinde ; 200 x 220 cm ebatlarında nevresim , 240 x 260 cm ebatlarında çarşaf, 50 x 70 cm ebatlarında ise 4 tane yastık kılıfı bulunmaktadır. 3 boyut tekniği kullanılarak farklı desenlerin daha canlı, renklerin daha parlak olduğunu görmekteyiz. Gül ve farklı çiçek desenlerin yer aldığı modellerin yanı sıra doğayı odanıza taşıyacak harika doğa manzaralı nevresim takımları da yer almakta.

İşin ekonomik boyutuna geldiğimizde ise fiyatların oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Altınbaşak 3d saten nevresim takımı fiyatı266,00 TL ile 283,00 TL arasında değişmektedir. Bu arada fiyat konusunda önemli bir hatırlatma yapalım.Fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkı firmaya aittir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık