DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ankastre Ürün Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

1 yıl önce
18 kez görüntülendi

Ankastre Ürün Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Şimdilerde birçok beyaz eşya markasının ürün gamında yer alan ankastre ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar. Beko, Arçelik, Profilo , Bosch ve bir çok marka ankastre setsiz mutfaklar kalmasın diye yaz sonu indirimlerine devam ediyor.

en-yeni-arcelik-ankastre-urunleri

Mutfakta bizlere büyük bir yardımcı olan ankastre ocak, fırın, davlumbaz ,buzdolabı ve bulaşık makinesini seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

arcelik-ankastre-firin-modelleri

Arçelik Ankastre Fırın Fiyatları : 1.032 TL’den başlıyor.

Ankastre fırın seçerken şu özellikleri göz önünde bulundurmanızı öneririz. Son teknoloji cihaz alacaksanız parmak izi bırakmama özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda fırının iç tarafındaki cam kapağın çıkması önemli noktalardan biridir. Yeni çıkan fırınlarda zaman ayarlaması yönünden, dokunmatik, dijital ve mekanik olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

vestel-siyah-ankastre-set-modelleri-ve-ornekleri

Vestel Rustik Siyah Set : 2.199 TL

Ankastre ocak alırken göz önünde bulundurmanız gereken özellikler arasında ise şunlar yer almaktadır. Özellikle mutfağınızın modüllerine uygun modelleri seçmeniz gerektiğini unutmayın. Alacağınız ocağın kullanım açısından paslanmaz çelik, normal elektrikli veya kristal gaz dediğimiz ocaklar arasında seçim yapabilirsiniz.

bosch-domino-ocak-serisi

Bosch Ankastre Domino Ocak Fiyatları : 923,00 TL’den başlıyor.

Ocak alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise ; yanıcı gözlerin kararmayan özelliklere sahip olması gerekir. Zamanla ocaklar yandıkça alta bulunan yanıcı gözler karama yapabiliyor. Bu da görsel olarak peki iyi durmuyor.

en-yeni-siemens-ankastre-firin-ornekleri

Mutfaklara görsel bir estetik katan davlumbazlar aynı zamanda yemek sırasında oluşan kokuları mutfağın dört bir yanına ve evin diğer alanlarına yayılmasını önlemek için anında kokuyu içine çeker. Peki, mutfağımız için davlumbaz seçerken nelere dikkat etmeliyiz.

renkli-ankastre-set-ornekleri

Öncelikle görsel açıdan mutfağınıza estetik katacak olan davlumbaz modellerine bakarak işe başlayabilirsiniz. Baktığımız modeller arasında mutfağımızın büyüklüğüne göre seçiminizi yapmalısınız. Aynı zamanda alacağınız davlumbazın çekiş gücünde de dikkat etmeniz gerekir. Diğer bir nokta ise aydınlatmadır. Mum tipi ve halojen aydınlatmalı sistemler olmak üzere 2 tür aydınlatma söz konusudur.

Son olarak mikrodalga fırınların özelliğine de bakalım. Mikrodalga fırınınızı buz çözmek amaçlı mı kullanmak istiyorsunuz yoksa hem buz çözmek hem de ızgara yapmak amaçlı mı kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz. İhtiyacınız doğrultusunda daha doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Ankastre Ürün Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık