DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Antre Dizaynı İçin Öneriler

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Antre Dizaynı İçin Öneriler

Evinizin dizaynı hakkında ilk ip uçlarını antreler verir. Gelen misafirleriniz daha kapıdan girer girmez evinizin nasıl bir güzellikte olduğu bu alana bakarak anlamaya çalışırlar. Bu nedenle antrelerin dizaynı oldukça önemlidir.

Peki, evinizin hakkında bilgi veren bu alanları dizayn ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz ? Şimdi gelin birlikte antre dekorasyonunda dikkat etmemiz gerekenler üzerinde kısaca bir konuşalım.

Şimdi antre dekorasyonu değince akla ilk gelen ayrıntılar arasında portmanto ya da vestiyer gelir. Diyelim ki antrenin alanı bunları kullanmak için geniş değil. Portmanto ya da vestiyer yerine alternatif olarak hem fazla yer kaplamayan hem de ceket ve montları asmaya yardımcı olmak için şık bir giysi askılığı kullanabilirsiniz.

Küçük oyunlarla göz yanıltması yapmaya ne dersiniz ? Dekorasyon alandaki farkınızı konuşturmak için değişik yöntemler deneyebilirsiniz. Mekanınıza elit bir ambiyans katmak için şöyle bir yöntem deneyebilirsiniz. Antrenin duvarlarını beyaz renkle boyayın. Sonra bu duvarların üzerine tipografik simgeler taşıyan çerçeveler asın.Bisikletle son bir dokunuş yaparak hem göz yanılması yapabilir, hem de gelenleri şaşırtabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık