DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Avangard Tarzı Bellona Yatak Odası Takımı Angel

8 ay önce
19 kez görüntülendi

Avangard Tarzı Bellona Yatak Odası Takımı Angel

Avangard tarzı mobilyalardan hoşlananlar için Bellona mobilyadan çok şık ürünler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce ürün gamını yenileyen Bellona,yatak odası bölümüne avangard tarzı mobilyalar ekledi. Bellona Angel Yatak Odası Takımı

Avangard tarzı klasik tarzın günümüzdeki modern çizgisiyle yorumlanmış şekli diyebiliriz. Bu tarz öncelikle klasik tarzın zengin duruşunu, modern çizginin de ışıltısını evlerinde yansıtmak isteyenler tarafından daha çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Yatak odalarında bu çizgiyi yansıtmak isteyenler için Bellona angel yatak odası takımı incelemeye aldık.

Modern ve avangard tarzın uyumunu zarif bir şekilde yatak odalarınıza yansıtacak olan Angel yatak odası. Görünümü ve duruşuyla odalarınıza farklı bir yorum katacak olan bu takımı çok seveceksiniz.

Yatak odası takımını yakından incelediğimizde takımı oluşturan ünitelerde altın efektifin kullanıldığını görmekteyiz. Bu altın efekti ayrıntısı takıma görsel bir zenginlik katmış.

Hem modern, hem avangard çizgisini taşıyan bu takım, beyazın ışıltısıyla da yatak odalarında romantik bir ambiyans oluşturuyor.

Şık ve zarif bir görümüne sahip olan tuvalet masası aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de göz dolduruyor. Renk ve duruşuyla takımla bir uyum içinde olan tuvalet masası yakından incelediğimizde çekmecelerinde yavaşlatıcı mekanizma sisteminin kullanıldığını görmekteyiz. Bu sistemle ürünün ömrü uzatılıyor. Tuvalet masasının işlevsel özelliğini artıran ayrıntı ise üst çekmece içerisinde bulunan karolajlı aksesuar alanıdır.

Bellona mobilya Angel yatak odası takımı için sürgü kapaklı, 5 kapaklı ve 6 kapaklı olmak üzere 3 farklı gardırop seçeneği sunmakta. Seçtiğiniz takımın gardırop modeline göre fiyatında değiştiğini görmekteyiz. Hazır söz fiyattan açılmışken Bellona Angel yatak odası fiyatlarını da sizlerle paylaşalım.

Şuan için geçerli olan fiyatları şu şekilde ; Angel yatak odası 5 kapılı takım : 6.444,00 Angel yatak odası 6 kapılı takım : 6.903,00 Angel sürgü kapılı takım : 6.704,00. Tabi bu fiyatlar her an değiştirme hakkı Bellona ait olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Şimdi ürünün diğer özelliklerini incelemeye devam edelim.Bu modelde dikkat çeken en önemli ayrıntılardan biri 3 boyutlu görsel efektli dekoratif panel uygulaması ayrıca torna ayak uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.Bu ayrıntılar ürüne farklı bir zenginlik katmış.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık