DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Avantajlı Düğün Paketleri Evgör’de (Royal)

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

Avantajlı Düğün Paketleri Evgör’de (Royal)

Hayatının aşkını bulanlar en kısa zamanda soluğu nikah masasında alıyorlar. 🙂 Tabi sevgili çiftler nikah masasına oturana kadar birtakım süreçlerden geçiyorlar. İsteme merasimi, çeyiz hazırlığı, ev almak ve mobilya seçmek gibi birtakım aşamalardan geçiyorlar. Her aşamanın kendine göre bir takım zorlukları oluyor. Sevgili genç çiftlerimiz mümkün oldukça en iyi aynı zamanda en ekonomik şekilde yeni evlerini düzenlemek için ellerinden gelini yapıyorlar.

Sevgili genç çiftlerimizin bu tatlı yolculuklarında onlara eşlik etmek adına aynı zamanda fikir sunmak adına birbirinden avantajlı düğün paketlerine baktık. Her bütçeye hitap eden farklı ödeme seçeneği sunan aynı zamanda her zevke hitap eden Evgör düğün paketlerini inceledik.

en yeni evgör düğün paketi ve fiyatları

Evgör Royal Düğün Paketi : 8.505 TL.

İnceldiğimiz paketler arasında sizler için Royal düğün paketi seçtik. Hemen vakit kaybetmeden Royal düğün paketinin ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz. Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

en ucuz evgör düğün paketi

Yaşam alanlarının dizaynında country tarzı oluşturmak isteyenler için oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Paketin içinde yer alan koltuk takımı 2 tane 3’lü 1 tane berjerden oluşmaktadır. Koltuk kumaşında tercih edilen renkler ve desenler oturma odanıza atmosferine doğal bir sıcaklık yansıtıyor. Rahat ve konforlu oturma alanlarına sahip olan koltukları dileğiniz zaman yatak haline getirme şansınızda bulunmaktadır.

en uygun evgör düğün paketi (royal)

Oturma odasından yemek odasına doğru geçtiğimizde bizi şık ve zarif bir yemek odası takımı karşılamaktadır. Beyaz rengin hakim olduğu bu takıma yemek masasına eşlik eden çiçek desenli sandalyeler takıma doğal bir hareketlik kattığını görmekteyiz. Eşsiz yemek davetleri için oldukça şık bir seçim.

Bu arada yemek odası yemek masası, 6 adet sandalye, konsol ve konsol aynasından oluşmaktadır.

evgör royal düğün paketi ve fiyatı

Evinizin konseptinde görsel bir bütünlük oluşturacak olan Evgör’ün Royal düğün paketi içinde yer alan diğer ürün ise yatak odasıdır. Country tarzını en zarif bir şekilde yansıtacağınız yatak odanızın ambiyansında doğal bir sıcaklık katacak olan şık bir yatak odası görmektesiniz. Beyaz rengin hakim olduğu doğallığı sıcaklığı en güzel yansıtma yollarından biri olan bu yatak odası ; karyola, dolap, iki adet komodin ve şifonyerden oluşmaktadır.

 

Avantajlı Düğün Paketleri Evgör’de (Royal) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık