DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ferah ve Aydınlık Mutfaklar İçin Öneriler

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Ferah ve Aydınlık Mutfaklar İçin Öneriler

Sevgili hanımlar ve mutfak aşkı olan kişileri şöyle mutfağa doğru alalım. Bir taraftan çaylarımızı kahvelerimizi yudumlarken bir taraftan da daha ferah ve aydınlık mutfak dekorasyonları hakkında önerilerimizi sizlerle paylaşalım.

Sizler kahvelerinizi ve çaylarınızı yudumlarken bizde bir taraftan mutfağınızı daha aydınlık gösterecek aynı zamanda iç açıcı bir görselliğe kavuşturacak olan önerilerimizi sıralamaya başlayalım.

Öncelikle ortamda gözü rahatsız edecek tüm ayrıntıları kaldırın. Mümkün oldukça az eşya ile daha çok kullanım alanı oluşturacak bir dizayn tercih edin. Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek için kendinize bir üç nokta belirleyin. Bu noktaları kullanım kolaylığına göre aynı zamanda yerden tasarruf etmek için fırını, buzdolabını ve bulaşık makinesini yerleştirin.

En önemli ayrıntı olarak aydınlatmaya ayrı bir önem verin. Alışagelmiş aydınlatma araçları yerine şöyle mutfağınızın en ölü hücresini bile aydınlatacak bir sistem seçin. Mutfağınızın fiziksel özelliğine göre bu bir gizli stop aydınlatma olabilir. Ya da farklı bir görsellik katmak için lambader kullanabilirsiniz.

Mutfağı aydınlık göstermenin diğer bir yolu ise mutfağınızda tercih edeceğiz yemek masası takımı seçimidir. Mümkün oldukça şeffaf mobilyalar arasından seçim yapıp ortamı daha aydınlık gösterebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık