DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bahçe Dekorasyonunda Eski Ayakkabılardan Çiçeklik Yapımı

4 ay önce
7 kez görüntülendi

Bahçe Dekorasyonunda Eski Ayakkabılardan Çiçeklik Yapımı

Ayakkabılarımız en çok kullanılan ihtiyaçlarımız arasındadır. Kullanım açısından sık kullanıldığı için çabuk yıpranmaktadırlar. Yıpranan ayakkabıların yeri ise genelde çöp kutularıdır. Eskiyen ve yıpranan ayakkabılarınızı en iyi şekilde çöpe atmadan artık değerlendirebilirsiniz.

Ayakkabıdan Saksı

Ayakkabıdan Saksı

Eski ayakkabılardan çiçeklik yapımı da bu amaçla eskiyen ayakkabıları değerlendirmek için güzel bir yöntemdir. Bahçenizin dekorasyonuna farklı bir hava katarak bahçesini ilginç şekilde dekore etmek isteyenler için güzel bir yöntemdir. Böylece ayakkabılarınızın yeri çöp kovaları değil bahçelerinizin en güzel yerleri olacaktır. Atmaya kıyamadığınız ayakkabılarınız da böylece en iyi şekilde değerlenmiş olacaktır.

Eski Ayakkabıdan Saksı

Eski Ayakkabıdan Saksı

Ayakkabılarınızı Atmadan Önce Düşünün

Eskiyen ayakkabılarınızı atmadan önce bir kez daha düşünün. Çiçeklik yapımı için eski ayakkabılar farklı bir dekor arayışı içinde olanlar için ideal bir yoldur. Bu şekilde evlerine entelektüel hava katmak isteyen ve sıra dışı olmaktan hoşlanan kişiler için de bu yol oldukça etkilidir. Evinize ve bahçenize girenleri şaşırtmak için güzel bir yöntemdir. Bu şekilde evinizin bahçenizde ilginç tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Yaratıcı Fikirler

Yaratıcı Fikirler

Ayakkabılarınız Çiçek Açsın!

Eskiyen ayakkabılara çiçek ekerek güzel bir bahçe dekoru oluşturabilirsiniz. Çiçeklik yapımında ayakkabı kullanımı ile bahçenize farklı bir dekor katabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu çiçeklikleri bahçenizin kapı girişlerine, bahçe duvarlarına ya da bahçenizin çeşitli alanlarına uygun şekilde koyabilirsiniz. Çiçek ekimi ile uğraşan ve çiçeklerle haşir neşir olan kişiler için de güzel bir fikir sunabilirsiniz.

Eskiyi Değerlendirelim

Eskiyi Değerlendirelim

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık