DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yaratıcı Bahçe Aydınlatma Fikirleri

11 ay önce
15 kez görüntülendi

Yaratıcı Bahçe Aydınlatma Fikirleri

Güzel bir bahçe aydınlatması ile günün her saatinde bahçenizin keyfini çıkartabilirsiniz. Kimi zaman hava karadıktan sonra bahçedeki köşenize çekilip sakin ve sessiz bir ortamda günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Kimi zamanda arkadaşlarınızla birlikte akşamları bahçe keyfi yapabilirsiniz.

Eğer bahçeli bir eviniz var ise farklı aydınlatmalarla bahçenizi daha görsel bir estetiğe kavuşturabilirsiniz. Sıradan bir aydınlatma sistemi yerine biraz daha yaratıcı aydınlatma fikirleri ile bahçenizin ışıklandırabilirsiniz. Bahçe aydınlatma sistemlerinde genelde aplikler ve led aydınlatma sistemleri kullanılır. Bu uygulamalara küçük dokunuşlar yaparak farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Mesela bahçe yolunuzu aydınlatmak için değişik ve renkli fenerlerden yararlanabilirsiniz.

Ağaçların, çiçeklerin aralarına çakıl taşları yerleştirerek aydınlatma sistemleri uygulayabilirsiniz. Hatta çakıl taşlarını boyayarak daha ortama farklı bir ışıklandırma yansıtabilirsiniz.

Eğer bahçenizde havuz var ise havuzun çevresi için led aydınlatmalar kullanabilirsiniz.

Modern bir görünüm oluşturmak ve belli bölgeleri aydınlatmak için sarkıt lambalar, led solar zincirlerini tercih edebilirsiniz.

Her ortamda olduğu gibi bahçe ortamında da romantik bir ambiyans oluşturmak için mumlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

Yaratıcı Bahçe Aydınlatma Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık