DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bambu Banyo Mobilyası ve Aksesuarları

1 yıl önce
14 kez görüntülendi

Bambu Banyo Mobilyası ve Aksesuarları

Banyolarını yeniden dizayn etmeyi düşünenlerin aklında birtakım sorular ve kriterler vardır. Öncelikle görsel açıdan göz estetiğine hitap edecek bir banyo konsepti oluşturmak isterler. Sonra banyoları için seçecekleri mobilyaların öncelikle kaliteli ve dayanıklı olmalı. Bunun yanı sıra fonksiyonel özelliklere sahip olmalı. Mobilyaların yanı sıra seçilen aksesuarlarda ortama ahenk katmalı.

İşe mobilya seçiminden başlayalım. Seçeceğimiz mobilyaların öncelikle suya dayanıklı olmalı aynı zamanda banyomuzu modern ve şık bir görünüme kavuşturmalı. Bildiğiniz gibi piyasa da birçok maddeden yapılmış değişik banyo mobilya ürünleri bulunmaktadır.

bambu banyo dolabı örnekleri

Son dönemlerde bambudan yapılmış banyo ürünlerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bambu ürünlerin tercih edilmesinin nedenleri arasında ilk sırada bu ürünlerin ıslak ve nemli ortamlarda oldukça dayanıklı olmasıdır. Bu durumu göz önünde buldurduğumuzda ve banyoların özellikle zeminlerinin ıslak kalma durumunu düşündüğümüzde bambu mobilya ürünlerinin ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda neme dayanıklı olduğundan zeminlerinizde gönül rahatlığıyla kaplatabilirsiniz. Bu sayede ortamda daha doğal ve sıcak bir ambiyans oluşturmuş olursunuz.

bambu banyo lavabo görselleri

Ortamda nasıl bir ambiyans oluşturacağını görmek adına ilk etapta küçük bir dokunuş yapmak adına lavabolarınızı değiştirebilirsiniz. Lavabonuzu değiştirmeniz için size güzel bir neden söyleyelim. Bilirsiniz lavaboların temizlenmesi bazen uzun zamanınızı alır. Bazen saatlerce ovalamanıza rağmen istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz. Ama tercihinizi bambu lavabolarından yana yaparsanız temizlik işiniz oldukça kolaylaştırmış olursunuz ve aynı zamanda zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.Ürünlerinizin ilk günkü gibi kalmasını ve parlaklığının korunması için yapmanız gereken özel ahşap cilasıyla yüzeylerini silmektir.

Banyolarınızı görsel açıdan zenginliğe kavuşturmak adına zevkinize ve tarzınıza hitap edecek piyasada bambudan yapılmış zemin döşemesi, duvar kaplamalarında ve mobilya ürünlerini kolaylıkla bulabileceğinizi unutmayın.

en yeni bambu banyo aksesuarları

Ortamın konseptinde küçük dekoratif vurgular yapıp görselliği biraz daha ön plana çıkartalım. İste tam bu noktada görselliği ile mekana estetik katacak aynı zamanda kullanım açısından da işimize yarayacak banyo aksesuarları devreye giriyor. Banyonuzun fiziksel özelliğini göz önünde bulundurarak bu aksesuarları bir arada bulundurabileceğiniz. Farklı bir ambiyans oluşturmak içinde belli noktaları göz önüne alarak aksesuarlarınızı bu noktalara yerleştirebilirsiniz.

Bambu Banyo Mobilyası ve Aksesuarları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık