DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Özel Bir Banyo İçin Dekorasyon Önerileri

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Özel Bir Banyo İçin Dekorasyon Önerileri

Banyolarınızın dizaynın tamamen size özel olmasını istiyorsanız öncelikle kendi zevkinizi ön planda tutarak günümüzün banyo trendleri ile birleştirebilirsiniz. Banyo dekoru için özel yöntemler kullanarak istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. İşte banyonuzu güzelleştirecek aynı zamanda özel bir görünüme kavuşturacak öneriler.

Aynalar

siradisi-banyo-dekorasyon-fikirleri

Evin küçük alanları arasında banyolar yer alır. Küçük alanlara sahip olan banyoları biraz daha büyük göstermek aynı zamanda ortama biraz estetik katmak için aynalardan yararlanabilirsiniz. Banyo alanını göz önünde tutarak büyük ayna seçerek ortamda derinlik oluşturabilirsiniz.

Aksesuar Seçimleri

siradisi-banyo-aksesuar-modelleri

Banyo mobilyaları ve aksesuarlarını seçerken mümkün oldukça özgün olun. Hem işlevsel açıdan işinizi kolaylaştıracak hem de dekoratif yönde ortama estetik katacak ürünler arasından seçim yapmaya özen göstermenizi öneririz.

Renk Seçiminde Özgün Olun

modern-banyo-dekorasyon-fikirleri-ve-ornekleri
Bir mekanın görselliği artıran ayrıntılar arasında renkler yer alır. Daha önce denemediğiniz renk ve tonlara banyonuzda yer verebilirsiniz. Elegan bir görünüm elde etmek için mermer görünümlü yer ve duvar fayanslarına yer verebilirsiniz. Ayrıca son günlerde banyolarda kahverengi tonlarının tercih edildiğini görmekteyiz.

BANYO DEKORU İÇİN ÖZEL YÖNTEMLER

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık