DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Banyonuzu Güzelleştirecek Bitkiler

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Banyonuzu Güzelleştirecek Bitkiler

Alışılagelmiş soğuk bir görünüme sahip olan banyolarınıza bir güzellik yapmaya ne dersiniz ? Banyoları güzelleştirmek için bitkilerden yararlanabilirsiniz.

Şimdi sizlere banyoda kullanabileceğiniz 5 bitki önerisinde bulunacağız. Bu bitkiler hem ortama güzellik katacak hem de ortamda mis gibi bir havanın oluşmasını sağlayacak.

Kurdele Çiçeği

Kurdele çiçeği nemli ortamları severler. Bu nedenle banyolar için oldukça ideal bir bitkidir. Bakımı da oldukça kolaydır. Banyoya görsel bir estetik katmak için tavandan sarkan bir saksı içine yerleştirebilirsiniz.

Çin Herdem Yeşil

Banyonuza bırakabileceğiniz diğer bir bitki ise Çin Herdem Yeşildir. Bu bitkide nemli ortamı sever. Ayrıca sıcak ve gölgeli ortamlarda yetişirler.

Gardenya

Mis gibi kokusuyla tercih edilen bitkiler arasında Gardenya yer alır. Bu bitkiyi banyonuza bırakabileceğiniz gibi evinizin diğer alanlarında kullanabilirsiniz. Diğer 2 bitkide olduğu gibi bu bitki de nemli ortamları sever.

Aloe Vera

Her evde olması gereken bitkilerin arasında Aloe Vera. Aleo Vera’nın sağlık açısından birçok faydası vardır. Evde oluşabilecek küçük kazalarda yanık, kesik gibi durumlarda Aloe vera yaprağını hafif kesip içindeki sıvı yaranın üzerine sürebilirsiniz. Ayrıca cilt bakımı içinde kullanabilirsiniz.

Açelya

Banyonuza görsel açıdan renk katmanız için aynı zamanda ortamda hoş kokuların yayılması için Açelyayı tercih edebilirsiniz.

Banyonuzu Güzelleştirecek Bitkiler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık