DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Banyolar İçin Sıradışı Dolap Tasarımları

8 ay önce
8 kez görüntülendi

Banyolar İçin Sıradışı Dolap Tasarımları

Bir zamanlar sadece oturma odası ve salonlarda değişim yapılırdı. Birde mutfak dizaynında kimi zaman büyük çapta bir değişim kimi zamanda küçük dokunuşlar yapılarak yeni bir görünüme kavuşturulurdu. Genelde ev dizaynında bunların dışında kalan yerlerde pekte büyük bir değişim olmazdı. Tahmin ettiğiniz üzere banyo dizaynında bir değişiklik yapılmazdı.

Günümüzün ev dekorasyonlarına baktığımızda ise değişime banyolardan başlandığını görmekteyiz. Özellikle günümüzün modern banyo mobilya modelleri sayesinde gün geçtikçe banyolar daha görsel bir estetiğe kavuştuğunu görmekteyiz. Bu değişimde banyo dolaplarının büyük etkisi olduğunu da belirtmekte fayda var.

2017 banyo dolabı modellerine baktığımızda klasik ve modern çizginin yanı sıra sıradışı banyo dolabı örneklerine de rastlamaktayız. Bizde bugün banyoların ambiyansını değiştirecek olan hem görsel bir estetik kazandıracak hem de işlevsel özellikleriyle banyoyu daha kullanışlı hale getirecek olan yeni sezon banyo dolabı tasarımları arasından seçimler yaptık.

Banyoya Yeni Dokunuşlar

Yeni nesil banyolara baktığımızda sıradışı tasarımlara rastlamaktayız. Tıpkı bu görselde olduğu gibi. Son derece sade bir görünüme sahip olan alanda renkli dolaplar ile ortama canlılık katılmış. Hem dekoratif hem aydınlama aracı olarak küre şekilde aydınlatma araçları kullanılarak modern bir çizgi yansıtılmış. Ortama biraz farklılık katmak içinde salıncak eklenmiş.

Çok Şık Depolama Alanları

Geniş bir depolama alanı için lavabo altı tezgahı için oldukça kullanışlı bir dolap tercih edilmiş. 3d tekniği kullanılarak da dolabın görselliği ön plana çıkartılmış. Banyonuzun genişliğine göre çift lavabolu dolap tercih ederek daha fazla depolama alanı oluşturabilirsiniz. Dolabın birine misafirler için havluları yerleştirebilir. Diğer dolaba ise kendi kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Tercihinize göre de isterseniz temizlik malzemelerini de yerleştirebilirsiniz.

Daha Kullanışlı Banyolar İçin Banyo Dolap Setleri

Mekanınıza hem zarif bir görsellik ve şıklık katmak için hem de işlevselliği artırmak için banyo dolabı setlerini tercih edebilirsiniz.Buradaki görselde olduğu gibi işlevselliği artırmak için lavabo tezgah dolaplarını,aynalı dolaplarını ve duvar raf ünitelerinden oluşan bir set tercih edebilirsiniz.Değişik renk seçenekleri sayesinde banyonuza uygun rengi seçerek muhteşem bir ahenk oluşturabilirsiniz.

SIRADIŞI BANYO DOLABI MODELLERİ

Banyolar İçin Sıradışı Dolap Tasarımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık