DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Banyolara Çok Yakışacak Renkli Duvar Karoları

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Banyolara Çok Yakışacak Renkli Duvar Karoları

Duvar karolarının en yaygın kullanıldığı alanlardan biri banyolardır. Banyo duvar dekorasyonuna zarif bir görünüm elde etmemize yardımcı olur. Duvar karoları farklı renk,doku ve desenleri her banyonun dizaynına hitap edecek güzelliğe sahip.

Banyolarınızın dizaynında değişiklik yapmayı düşünüyor ve bu değişiklik sonucunda mükemmel bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu konuda sizlere ilham verecek olan renkli banyo duvar karolarından oluşan görsellerimize göz atmanızı öneririz.

yeni-sezon-banyo-dekorasyon-ornekleri-ve-duvar-karosu-fikirleri

Banyonuz için seçeceğiniz duvar karosunun renginin banyonuzun ambiyansını büyük ölçüde etkileyeceğini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. Bu konuda sizlere fikir vermesi açısından birkaç renk önerisinde bulunalım.

modern-banyo-duvar-dekorasyon-gorselleri

Hem göz estetiğine hitap edip,modern bir çizgi oluşturmak istiyor aynı zamanda hem de çekici bir görselliği olmasını istiyorsanız renk konusunda tercihinizi perla – ghiaccio – bej renklerinden yana yapabilirsiniz. Bu renkler aynı zamanda ortamın atmosferine doğal bir sıcaklık katacaktır.

Ortamda fark yaratacak bir dizayn oluşturmak aynı zamanda iddialı bir dizayn oluşturmak isterseniz de farklı renklerden oluşan farklı dokulara sahip ürünlerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Böyle bir ambiyans oluşturmak içinde bu yönde tercihinizi çamur rengi – marsala rengi – curcuma rengi – avio renginden yana kullanabilirsiniz.

banyo-dekorasyon-fikirleri-2017

Rengin dışında seçeceğiniz duvar karosunun yüzeyi,dokusu ve deseni de ortamın konseptinde büyük bir rol oynadığını da göz önünde tutmak gerek. Şöyle bir duvar karolarının ürün gamına baktığımızda 3 boyutlu duvar karolarının, mozaik, düz renklerden ve desenlerden oluşan ürünlerin olduğunu görmekteyiz.

Lüks bir görünüm için tercihler 3d duvar karolarından yana yapılırken sade ve şık bir görünüm oluşturmak için tercihlerin mozaik duvar karolarından yana yapıldığını görmekteyiz. Modern çizginin hakim olduğu mekanlarda ise pürüzsüz ve dokulu duvar karolarına yer verildiğini söyleyebiliriz. Yine zarif bir görünüm elde etmek için küçük mozaik çini duvar karolarından yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Banyonuzun fiziksel özelliğini göz önüne alarak nasıl bir ambiyans oluşturmak istediğinize karar vererek daha doğru bir renk seçimi yapabilirsiniz. Bu önerilerimizi göz önünde bulundurarak bu konuda tercihinizi biraz daha kolaylaştırmak adına hazırlamış olduğumuz renkli banyo duvar karosu görsellerini inceleyebilirsiniz.

RENKLİ BANYO DUVAR KAROSU ÖRNEKLERİ

Banyolara Çok Yakışacak Renkli Duvar Karoları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık