DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Banyolarda Bambu Esintisi

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Banyolarda Bambu Esintisi

Şimdilerde evle ilgili hangi ürüne baksak ham madde olarak bambunun kullanıldığını görmekteyiz. Son dönemlerde neden bu kadar çok tercih ettiğini araştıralım dedik.

Bambu kısıtlı alanlarda yetişen bir bir bitkidir. Birçok ev ürününde tercih edilmesi nedeni ise doğal bir malzeme olup aynı zamanda sağlık açısından uygundur. Esnek aynı zamanda dayanıklı olduğundan dolayı birçok ev ürünü yapımında kullanılmaktadır.

Şimdi gelelim konumuza. Şimdilerde banyoların dizayna baktığımızda bambu banyo dekorasyonların oldukça tren olduğunu görmekteyiz.

Daha düne kadar banyolarda soğuk bir görünme sahip metal fayansları kullanmayı tercih ederken şimdilerde bu ezberi bozan banyolara doğal bir sıcaklık katan bambuları görmekteyiz.

Tabi bambu esintisini banyolarına yansıtmak için öyle büyük çapta bir tadilat yapmanıza gerek yok. Birkaç küçük dokunuşla bambu şıklığını bu alanlarda yansıtabilirsiniz. Mesela banyo aksesuarlarını bambu ürünlerinden yana kullanabilirsiniz.

Banyo mobilyaların vazgeçilemez ürünleri arasında yer alan dolaplarda tercihinizi yine bu ürünlerden yana yapabilirsiniz. Ortamı biraz güzelleştirmek aynı zamanda biraz renk katıp havasını değiştirmek içinde bambu çiçeklerine yer verebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık