DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Banyo Dekorasyonu İçin Yeni Öneriler

11 ay önce
5 kez görüntülendi

Banyo Dekorasyonu İçin Yeni Öneriler

Banyonuz ister büyük olsun, ister küçük olsun doğru seçimlerle güzel bir dekorasyonu yapabilirsiniz. Eğer banyonuzun küçük olmasından dolayı istediğiniz gibi dizayn edemediğinizi düşünüyorsanız bu önerilerimizi dikkate almanızı öneririz.

Mobilya Seçimleriyle Ahengi Yakalayabilirsiniz

Banyonuzda görsel bir estetik ve ahenk yakalamak istiyorsanız, tercih edeceğiniz mobilyanın rengi ve deseni banyonuzun dizaynı ile ahenk içinde olmalıdır.

Değişik Renklere Şans Verin

Duvar ve zemin karoları için seçim yaparken canlı renklere arasında tercih yapmanızı öneririz. Ayrıca ortama renk katmak aynı zamanda yeni bir görünüme kavuşturmak için rengarenk havlulardan, paspaslardan ve duş perdelerinden yararlanabilirsiniz.

Işık Oyunları

Bir banyonun dizaynı ne kadar güzel olursa olsun, yanlış bir aydınlatma bu güzel dizaynı gölgede bırakır. Bu nedenle banyo aydınlatmalarına önem verin. Banyonuzun alanı göz önüne alarak spot ışıklarından, tavan aydınlatma araçlarından, duvar apliklerinden yararlanabilirsiniz.

Modern Aynı Zamanda Sıradışı Tasarımlar

Banyo alanında hem modern çizgiyi oluşturmak hem de farklı bir konsept oluşturmak için değişik uygulamalar yapabilirsiniz. Mesela sıradan bir lavabo seçmekten ise boylu boyuna uzanan bir lavabo seçebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu İçin Yeni Öneriler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık