DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bebek Odası İçin Yaratıcı ve Pratik Fikirler

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Bebek Odası İçin Yaratıcı ve Pratik Fikirler

Yakın bir zamanda dünyaya gözlerini açacak olan bebeğiniz odası için dekorasyon fikirleri arıyorsanız, şuan için doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Birazda bebek odası dekorasyonu için pratik fikirleri aynı zamanda birbirinden yaratıcı bebek odası dekorasyon önerilerini sizlerle paylaşacağız.

√ Önce mobilya seçimleri ile başlayalım. Bebeğiniz için seçeceğiniz beşik ya da karyola dilerseniz kendinizde dizayn edebilirsiniz. Beşik ya da karyolanın parmaklıklarını ponponlarla ya da renkli kumaş şeritleri ile süsleyerek renkli ve eğlenceli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

√ Odasındaki perdelere küçük bir dokunuş yaparak daha hareketli bir hale getirebilirsiniz. Bunun için değişik perde tutucularından yararlanabilirsiniz. Bebek odasının ruhunu güzel bir şekilde yansıtmak için kumaşlardan, çiçeklerden, sevimli peluş oyuncaklardan dizayn edilmiş perde tutucularını kullanabilirsiniz.

√ Masal saati. Bebeğinizi masallarla uyutmak için odanın bir alanı ona okuyacağınız masal kitaplarına ayırabilirsiniz. Bunun için dekoratif kitap duvar raflarından yararlanabilirsiniz.

√ Bir taraftan odada depolama alanları oluşturmak bir taraftan da duvarları dekorasyonun bir parçası haline getirmek için sepetleri duvarlara asabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık