DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Bebek Odası Dekorasyonları

11 ay önce
7 kez görüntülendi

2017 Bebek Odası Dekorasyonları

Ev dizaynında insanları en heyecanlandıran ve mutlu eden odalardan biri bebek odasıdır. Hayatlarına yeni bir canın katılacağını duyan ailelerin gözlerindeki mutluluk ve ışıltı bambaşkadır. Bu mutlu haberi alır almaz hemen bebeklerini büyütecekleri odanın dizaynına başlarlar.

Bizde bu heyecana aynı zamanda mutluluğa ortak olmak bu konuda sizlere yardımcı olmak adın en yeni bebek odası dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Mobilya Seçimi

Bebeğinizin odasına seçeceğiniz mobilyanın görsel estetiği kadar kullanışlı aynı zamanda bebeğinizin güvenliğini sağlayacak mobilyalar seçilmelidir. Özellikle alacağınız beşiğin parmak aralıklarına dikkat etmeyi unutmayın.

Duvarlar

 

Bir odayı gösteren en büyük ayrıntılardan biri tercih edilen duvar rengidir. Tabi bu duvar boyası rengini seçerken bebeğinizin sağlığını göz önünde tutarak seçim yapmalısınız.

Görsel Estetik

Genelde mümkün oldukça bebek odalarının göz estetiğine hitap eden bir güzellikte olmasını isteriz. Ama bu konuda bazen küçük detayları atlayabiliyoruz. Her ne kadar estetik ön planda olsa bile seçeceğiniz her mobilya parçasının ve oda kullanacağınız diye eşyaların kolaylıkla temizlenebilir olmasına dikkat etmek gerek. Ayrıca temizliğe dayanıklı ve leke tutmayan ürünler seçmekte fayda var.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık