DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bebek Odası Dekorasyonunda Mobilya

5 ay önce
9 kez görüntülendi

Bebek Odası Dekorasyonunda Mobilya

Bebek odası anne ve baba adaylarının büyük bir özenle hazırladıkları odadır. Bebeklerini büyük bir sabırsızlıkla bekleyen anne ve baba adayları hayallerindeki tüm renkli objeler ile bebeklerine oda hazırlamaktadır. Bebek odası hazırlanırken genel olarak erkek bebekler için mavi renk tonlarına ağırlık verilirken kız bebekler için ise pembe renk tonlarına ağırlık verilmektedir.

bebek odasında dekorasyon

Bebek Odasında Dekorasyon

Bebek Odası Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek odası dekorasyonu yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bebek odasında mobilya seçimi yaparken bebeğinize zarar verecek mobilyalardan uzak durmalı ve hem bebeğinizin konforunu hem de kendi konforunuzu ön planda tutarak dekorasyon yapmalısınız.

bebek odası dekorasyonu

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odası hazırlanırken fazla mobilyalardan kaçınılmalı, genelde sadelik ön planda tutulmalıdır. Odanın içerisine koyulan oyuncakların bebeğe zarar verebilecek nitelikte olmasından kaçınılmalıdır.

Aynı zamanda bebek odasında mobilya seçimi yaparken hızla büyüdüğünü de hesaba katarak ona göre seçim yapmanız gerekmektedir.

bebek odası dekorasyonu

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek Odası Duvar Kağıdı

Dekorasyonda görsel açıdan en önemli parçalardan biri de duvar kağıtlarıdır. Bebeğinizin oda tasarımını yaparken duvar kağıdını tek bir yöne uygulayabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm duvarları da kaplayabilirsiniz. Ancak duvar kağıdı seçimini yaparken bebeğinizin hijyeni açısından kolay temizlenebilir olan duvar kağıtlarını seçmeye özen gösterin. Uzun süre kullanabileceğiniz duvar kağıtlarını zevkinize göre sade ya da desenli olarak tercih edebilirisiniz.

bebek odası dekorasyon fikirleri

Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Duvar kağıtlarının yanı sıra sticker ile de süsleme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık