DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane Bej Salon Dekorasyonları

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Şahane Bej Salon Dekorasyonları

Evinizin herhangi bir bölümünde değişime gitmeden önce o bölümle ilgi son gelişmeleri yakından takip edip nelerin ön planda olduğu tespit ettikten sonra yeniliğe gitmenizi öneririz. Bu konunda ne kadar fazla örnek incelerseniz evinizi için en iyi seçimi yapmış olursunuz.

Diyelim ki bugünlerde salonunuzun görünümünde göz estetiğine hitap etmeyen noktalar var ve bu nedenle salonunuzda değişime gitmek istiyorsunuz. Tabi bu değişimi yapmadan önce bir ön araştırma yapmakta fayda var. Bizde bu süreçte işinizi kolaylaştırmak adına 2017 salon dekorasyon örneklerine göz attık.

Farklı tarzlarda incelediğimiz salon modellerinde ortak noktanın bej renginde toplandığını gördük. Yani bu sezon bej salon dekorasyonları ön planda.

Salon Duvar Renk Trendleri Bej Rengi

Bej rengini salonlarınıza uygulamak için önce duvarlardan başlayabilirsiniz. Duvar renginizi biraz daha ön plana çıkarmak için doğru bir aydınlatma yapmayı da unutmayın.

Bej Rengi Koltuklar

Koltuklarınızı yenilemeyi ya da sadece kumaşını yenilemeyi düşünüyorsanız tercihinizi bej renginden yana yapmanızı öneririz. Daha sade aynı zamanda modern bir görünüm elde etmek için bu rengi değerlendirmenizi öneririz.

Ortama biraz daha renk katmak isterseniz bej rengi ile ahenk içinde olan turuncu ve yeşil tonlarını düşünebilirsiniz.

 

Aramalar:

  • bej rengi derz örnekleri
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık