DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona 2017 Nevresim Takımı Fiyatları

9 ay önce
15 kez görüntülendi

Bellona 2017 Nevresim Takımı Fiyatları

Bellona mobilya alanında olduğu gibi ev tekstil alanında tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Sade bir görünüme sahip olan Bellona nevresim takımları farklı renk seçenekleri ve desenleriyle kendine olan talebi artırmayı başarıyor. Görünümleri kadar Bellona nevresim takımı fiyatlarıyla da her bütçeye hitap ettiğini görmekteyiz.

Sürekli değişim ve yenilik içinde olan firma bugünlerde ev tekstil ürünlerinde yeniliğe gittiğini görmekteyiz. Sevgililer günün yaklaşmasıyla birlikte ürün gamında küçük bir değişiklik yapıp, sevgiyi en güzel anlatan temalardan oluşan nevresim takımlarını ürün gamına eklemiş.

Love Smell Nevresim Takımı

Tek Kişilik : 74,50

Sevgiyi anlatmanın değişik yolları vardır. Kimi zaman kırmızı güller ile sevgimizi anlatmaya çalışırız. Kimi zaman elimizde balonlarla sevgilimizi karşılarız. Bellona da bu yıl sevgili müşterilerine sevgilerini anlatmalarına yardımcı olmak adına cıvıl cıvıl bir görünüme sahip baloncukların yer aldığı nevresim takımını tasarlamış.

Love Smell Nevresim Takımı tek,çift ve battal boy olmak üzere 3 modeli bulunmaktadır. Seçeceğiniz ürüne göre fiyat değişikliği söz konusudur.

Valentine Nevresim Takımı

196,00

Nevresim takımın içinde neler var diye baktığımızda ; birer tane torba nevresim, çarşaf ve yastık kılıfının olduğunu görmekteyiz.

Mozaik Nevresim Takımı

84,50

Bildiğiniz gibi şimdilerde ev tekstil ürünlerinde patchwork oldukça moda. Kimi zaman halılarda karşımıza çıkıyor. Kimi zaman oturma gruplarının kumaş seçenekleriyle karşımızda. Şimdilerde ise nevresim,yatak örtüsü ve pike gibi ev tekstil ürünlerinde karşımızda. Sizde bu modayı zarif bir şekilde evinizin yatak odalarına yansıtmak isterseniz Bellona’nın yeni sezon nevresim takımları arasında yer alan Mozaik nevresim takımını düşünebilirsiniz.

Bu arada sevgili arkadaşlar şuan için kısa bir süreliğine fiyatlarda indirim olduğunu, fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkının Bellona’ya ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

Şimdi yataklarınızın görselliğini artıracak aynı zamanda onları dış etkenlerden koruyacak olan farklı modellerin farklı zevklere hitap ettiğini nevresim takımı görsellerine birlikte göz atalım.

BELLONA 2017 NEVRESİM TAKIMI FİYATLARI

Aramalar:

  • bellona da nevresim takımları
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık