DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona 2017 Oturma Odası Takımları (Pamira)

10 ay önce
18 kez görüntülendi

Bellona 2017 Oturma Odası Takımları (Pamira)

2016’nın son zamanları yaşadığımız bugünlerde 2017’nin yeni ürünlerini görmek üzere mobilya sektörüne olan yolcuğumuz tüm hızıyla devam ediyor. Sevgili arkadaşlar bugünkü durağımız oturma odalarımızın ambiyansı değiştirmeye yardımcı olacak olan Bellona’ya uğruyoruz.

Bellona yeni yılda isiminden ve ürünlerinde bahsettirmeye devam edeceğinin sinyallerini yeni sezon için hazırlamış olduğu ürünlerle bize göstermekte. Daha önceki senelerde olduğu gibi önümüzdeki sene de kalitesinden taviz vermeyerek yine birbirinden iddialı ,modern çizgilerin hakim olduğu her zevke hitap eden ürünlere yer vermiş. Görselliğin,estetiğinin ve işlevselliğin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkmaya devam ediyor.

Hemen vakit kaybetmeden oturma odalarınızın dizaynı değiştirip yeni bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı olacak olan 2017 Bellona Oturma Odası Takımları ve Fiyatlarına göz atalım.

Ürün gamına yeni eklenen ve kısa sürede ilgileri üzerinde toplamayı başaran Bellona Pamira Lüks Takımı ayrıntılı bir şekilde sizlerin beğenisine sunacağız. İki 3’lü 2 berjer ve bir 3’lü bir 2’li 2 berjer koltuktan oluşmak üzere takımın iki farklı serisi bulunmaktadır.

Bellona Pamira Lüks Takımı

Lüksü modern çizgiyle birleştiği Pamira koltuk takımı oturma odalarınız elit bir görünüme kavuşturmaya aday. Yeni sezonun trend renklerinden oluşan bu takım somon, krem ve nane yeşili rengi ile yaşam alanlarınıza fresh bir görünüme kavuşturuyor.

Günümüzün trend renklerini kapitoneli uygulamalarla birleştirip görselliğini zenginleştirdiğini görmekteyiz.

Zero Wall mekanizması sayesinde yani yerinden oynatmadan tek bir dokunuşla yatak haline getirebiliyorsunuz. Aynı zamanda sandık olarak kullanabileceğiniz koltuk takımları sizler için yeni geniş depolama alanı da sunmaktadır.

Tabi sadece yatak ve sandık olmakla fonksiyonel özelliği bitmiyor.Konforlu ve rahat yapısıyla ve P kol yapısıyla aynı zamanda lükens ayak yapısıyla da odanıza eşsiz bir zarafet sunuyor.

Görselliği kadar fonksiyonel özellikleriyle de göz dolduran bu takımı evimize girmeye aday koltuk takımları arasında şimdiden yer almaya başladığı söyleyebiliriz.

Görselliği ile göz dolduran işlevsel özelliği ile kullanım sağlayan konforu ve rahatlığı evinize yansıtan bu ürünün fiyatı hakkında kısa bir bilgi paylaşalım.

Seçtiğiniz modelle göre fiyat değişikliği söz konusu olmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık