DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona Beyaz Yemek Odası Takımı Violet

1 yıl önce
14 kez görüntülendi

Bellona Beyaz Yemek Odası Takımı Violet

Bellona güzel bir yemek eşliğinde hem sohbet etmek hem de yeni sezon için hazırlamış olduğu yemek odası koleksiyonu göstermek için bizleri davet ediyor. Bu nazik davetlerine teşekkür edip siz sevgili takipçilerimizle birlikte davette katılmak için Bellona ya doğru yolculuğa çıkıyoruz.

Yeni sezonda bizleri birbirinden şık ve zarif bir koleksiyonun beklediğini daha önceki yazılarımızda dile getirip yeri geldikçe de yeni ürünlerini sizlerin beğenisine sunmuştuk ve sunmaya da devam ediyoruz. Bugün sizlerin beğeninize sunacağımız ürün yemek odalarınızı yeni bir görünüme kavuşturacak ortamda aile sıcaklığını yansıtmanızda yardımcı olacak Bellona Violet yemek odası takımı olacak.

bellona-2017-yemek-odasi-takimlari-ve-fiyatlari

Akşam yemekleri dışında önemli bazı günlerde doğum günü, yılbaşı, yıl dönümü ve bayram gibi günlerde tüm aileyi bir arada toplamak için güzel bir nedeniz var. Beyazın zarafetini ve inceliğini ince bir şekilde evinizin yemek odasına taşıyan bu takım sizin için en önemli ve en zarif nedenler arasında yer almakta.

yeni-sezon-bellona-yemek-odasi-ornekleri

Tercih etmiş olduğu fildişi, meşe ve antrasit renkleri birbiriyle muhteşem bir ahenk içinde olup, zarafetini tüm şıklığıyla yaşam alanınıza yansıtıyor. Hem birbirine çok yakın gibi görülen hem bir o kadar kendi içinde zıt renkler gibi görülen bu renkler bir araya gelip sizlerin evinize konuk olmak istiyorlar. Bu masanın etrafında sevdiklerinizle birlikte bir arada olmak istemez misiniz ?

beyaz-yemek-odasi-takimlari-ve-bellona-violet-yemek-odasi

Bellona’nın Violet yemek takımını oluşturan üniteler içinde yer alan yemek masasına dikkatinizi çekmek isteriz. Bu takımda kitabeli yemek masası tercih edilmiş. Diğer bir alternatif olarak ta küçük mekanlarda rahatlık kullanılabilecek mini kitabeli masa alternatifi de sunulmaktadır. Mini kitabeli masa sayesinde küçük mekanlarda son derece şık ve kullanışlı alanlara dönüşebiliyor.

Masa alternatifin dışında büfe aynası içinde iki alternatifin olduğunu görmekteyiz. Aynayı isterseniz duvara monte edebilirsiniz. İsterseniz de büfenin üzerine yerleştirebilirsiniz.

Takımın işlevsel özelliklerine baktığımızda ise bu takımı uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilmemiz için kapaklarda yavaşlatıcı mekanizmalar kullanılmıştır.

Yerden yüksek ayak kullanımı da temizlik açısından işleri kolaylaştırdığını görmekteyiz.

Takımın fiyatıyla ilgi ayrıntıyı ise aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

bellona-violet-yemek-odasi-takimi-fiyati

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık