DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2017 (Flat)

1 yıl önce
57 kez görüntülendi

Bellona Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2017 (Flat)

Geçenlerde sevgili kuzenime yeni bir genç odası takımı almak için Bellona mağazasına uğradık. Bellona yine sevgili gençlerin beğenisine sunmak için birbirinden renkli, fonksiyonel özelliklere sahip aynı zamanda ergonomik genç odalarını ürün gamına eklemiş. Modern çizgilere hakim olan gençlerin ihtiyaçlarını karşılayan bu takımlar fiyat olarak da oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

bellona flat genç odası ve fiyatı

Tek tek genç odalarını incelerken aralarından bir tanesi dikkatimizi çekti ve hemen ona doğru yönelmeye başladık. Flat genç odası olarak adlandırılan bu takımda turkuaz, yeşil, bej ve sarı renginin muhteşem uyumu kullanılmış. Renklerin canlılığı bulunduğu odaya sıcak bir ambiyans oluşturacak düzeyde ayarlanmış.

en yeni bellona genç odası örnekleri

Yatak odası takımı içinde yer alan kıyafet dolabını incelediğimizde ise oldukça fonksiyonel özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kıyafet dolabının içine yerleştirilen kıyafetlerini türüne göre yerleştirebileceğiniz raflar bulunmaktadır. Ayrıca askılık ve çekmece bölümleri de dolabın iç fonksiyonel özellikleri arttırdığı gibi kullanım ve depolama alanı olarak ta oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca geniş iç hacmi sayesinde zengin bir kullanım alanı oluşturmamıza yardımcı oluyor.

Genç odasını oluşturan ünitelerin fonksiyonel özelliklerden bir tanesi de kapaklarda yavaşlatma mekanizmasının kullanılmasıdır. Yerden yüksek ayak tasarımı sayesinde de temizlik işinin kolay olmasına yardımcı oluyor.

bellona flat genç odası örnekleri

Bu arada kıyafet dolabında iki seçeneğin olduğunu da belirtmek isteriz. İhtiyacınız ve kullanım kolaylığı açısından ister 3 kapılı isterseniz de sürgü kapılı modeli seçebilirsiniz. Tabi bu noktada seçeceğiniz modelle göre fiyat farkının olacağını da hatırlatmak isteriz.

Flat genç odası 3 kapılı fiyatı ; 2.289,00 Flat genç odası sürgü kapaklının fiyatı ise ; 2.989,00

en güzel bellona flat genç odası görselleri

Bu arada gardıropların dışında daha fazla depolama alanı olarak kullanabileceğiniz aynı zamanda odanızı zengin bir görünüme kavuşturacak olan komodin ve şifonyerde bu takımı oluşturan diğer üniteler olduğunu da belirtmek isteriz.

Genel olarak kısaca tekrar bir bakacak olursak ; Bellona’nın Flat genç odası modern çizgisi sayesinde ve tercih ettiği renkleriyle gençlerin ilgisini üzerinde toplayarak ve fonksiyonel özellikleri, ergonomik ve aynı zamanda uygun fiyatları sayesinde gençlerin gönlünü kazanmayı başarıyor.

Sevgili gençler ; Bellona’nın diğer genç odalarını görmek için BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Aramalar:

  • bellona genç odası
  • bellona genç odası takımları ve fiyatları
  • bellona genç odası takımları
  • bellona geçnç erkek odası fiyatları
  • bellona cibinlikli genç odası takımları
  • bellona genç odası modelleri ve fiyatları
  • bellona genç odası takım
  • bellonada genç odası takımları
  • erkek çocuk odaları bellona

Bellona Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2017 (Flat) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık