Bellona Kampüs Genç Odası Takımı ve Fiyatı

Sevgili gençler Bellona’nın sizler için tasarlamış olduğu ve bugünlerde sizlerin beğenisine sundu genç odası takımlarını gördünüz mü ? Bugünlerde hem genç odası takımlarını yenilemek isteyenler hem de yeni sezon Bellona genç odası takımları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen sevgili gençlerimiz için bugün genç odası konularımızın arasında yer vermek istedik.

Sevgili gençler hazırsanız sizin için hazırlanmış olan Bellona 2017 genç odası takımı örnekleri arasında yer alan Bellona Kampüs genç odası takımını beğeninize sunuyoruz.

bellona-2017-genc-odasi-takimlari-kampus-genc-odasi-takimi

İşte karşınızda odanızı yeni bir görünüme kavuşturacak olan Kampüs genç odası takımı. Bu takımında dikkatinizi öncelikle tercih edilen renklere çekmek isteriz. Takımı oluşturan ünitelerde tercih edilen renklerin ortama nasıl bir dinginlik kattığını görmekteyiz. Tercih edilen renk kombinleriyle hem zihinsel hem de ruhen sizlerin üzerinde rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır. Bir genç odası için gerekli olan yatak, kıyafet dolabı, şifonyer ve çalışma masasının yanı sıra kitap okumayı sevenler için geniş bir iç hacme sahip kitaplıkta bu takımın içinde yer almaktadır.

en-odasi-icin-ranza-onerileri-bellona-kampus-genc-odasi-ornekleri

Diyelim ki bu modelini beğendiniz ama odayı kardeşinizle paylaştığınız için tercihiniz ranzadan yana yapmayı düşünüyorsunuz. Hemen bu noktada aynı odayı paylaşan iki kardeş hatta üç kardeş için devreye ranza modelini giriyor. Yukarıdaki paylaştığımız modelde görüldüğü üzere ikili ranzadan oluşan bu takımın altında ayrıca bir yatak daha bulunmaktadır. İhtiyacınızın doğrultusunda bu takımın ranzalı modellini tercih edebilirsiniz.

cift-kisilik-genc-odasi-dekorasyon-ornekleri-en-yeni-bellona-genc-odasi-takimi

Odanızın genişliğini göz önünde bulundurarak ister yataklarınızı ranza şekilde isterseniz de yan yana bırakarak da kullanabilirsiniz. Tamamen sizin tercihiniz kullanımınıza kalmış.

bellona-kampus-genc-odasi-takimi

Fonksiyonel özellikleriyle odanızı farklı bir görünüme kavuşturmaya devam ediyoruz. Ranzalı takıma eşlik eden ranza yavrulu karyolası tekerlekli olarak tasarlanmıştır. Size yatılıya gelen kuzeniz ya da arkadaşınız için rahat ve konforlu bir yatak olarak kullanabileceğiniz bu yatağı tekerlekleri sayesinde ister hemen yatağınızın yanına çekebilirsiniz. İsterseniz de odanızın herhangi bir noktasında kullanabilirsiniz.

Sevgili gençler odanızı yenilemenize yardımcı olacak olan Bellona Kampüs genç odası takımı fiyatı hakkında detaylı bilgileri aşağıda sizlerle paylaştığımız fiyat listesine göz atarak öğrenebilirsiniz.

bellona-kampus-genc-odasi-fiyati

 

Aramalar:

  • bellona kampüs
  • bellona fiyat listesi 2017 kampus genc odasi
  • bellona kampüs genç odası fiyatı
  • bellona kampus genç fiyat
  • bellona kampus genç odası fiyatları
  • bellona kampüs genç odası ranzalı
  • KAMPÜS GENÇ ODASI

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*