DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona Uzanmalı Köşe Takımları Vienza

11 ay önce
21 kez görüntülendi

Bellona Uzanmalı Köşe Takımları Vienza

Bellona’nın Vienza serisi içinde yer alan yatak odası takımını ve yemek odası takımını daha önce sizlerin beğenisine sunmuştuk. Şimdi bu serinin devamı olan Bellona Vienza Uzanmalı Köşe Takımını beğeninize sunuyoruz.

Yemek odalarında Vienza çizgisini yansıtan ve bu çizgi oturma gruplarıyla tamamlamak isteyenler için son derece modern çizgileri ile dizayn edilmiş Vienza köşe takımını ürün gamına ekleyerek sevgili müşterilerinin beğenisine sunuyor.

bellona-kose-takimlari-ve-fiyatlari-2017

Bellona Vienza Uzanmalı Köşe Takımı Fiyatı : 3.410,00

Yaşam alanlarınızın dizaynına farklı bir yorum katacak olan bu köşe takımı farklı renk alternatifleriyle konforlu ve spor bir yaşam alanı sunuyor.

en-yeni-bellona-kose-takimlari-vienza

Tercih edebileceğiniz renkler arasında yer alan manori turkuaz – manori vizon ve manori ekru renkleri odalarınıza ambiyansını değiştirip daha modern bir dizayn oluşturmanıza yardımcı oluyor.

yeni-sezon-bellona-kose-takimi-ornekleri

Modern çizgisi ile göz doldurduğu kadar kullanım açısından sunduğu kolaylıklarla da beğenileri üzerinde toplamayı başarıyor. Tercihinize göre oturma odanızda ya da salonlarınızda kullanacağınız bu takım bu odalarda rahat ve pratik bir oturma alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor.

bellona-uzanmali-kose-takimi-gorselleri

Takımın sunduğu fonksiyonel özelliklere baktığımızda gözümüze ilk olarak sağ ya da sol köşe olarak kullanabileceğimiz özellik çarpıyor. Salonunuzun ya da oturma odanızın şeklini göz önünde bulundurarak takımınızın köşesini ayarlayarak son derece rahat ve konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

bellona-vienza-uzanmali-kose-takimi-fiyati

Konforlu ve spor bir oturma alanı sunduğu gibi rahat bir yatak alanı da sunmaktadır. Küçük bir dokunuşla köşe takımını son derece rahat bir yatak haline getirebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız görsellerde görüldüğü üzere iki farklı şekilde yatak olma özelliğine sahip olduğunu görmekteyiz.

Takımın sunduğu diğer bir alternatif ise berjerdir. Dilerseniz yaşam alanlarınızın dizaynı biraz daha elit göstermek aynı zamanda zengin bir görsellik elde etmek için köşe takımınıza eşlik etmesi için takımınıza berjer ekleyebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış.

Takımı ayrıntılı bir şekilde incelemeye devam ettiğimizde ise göze çarpan diğer bir ayrıntı olarak şunu söyleyebiliriz. Bu takımda ahşap desenle kaplı plastik ayaklar kullanılmıştır. Koltuk takımını bir görsel bütünsel olarak tamamlayan diğer bir ayrıntı ise makrome dikiş detaylarıdır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık