DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona Vienza Yemek Odası Takımı ve Fiyatı

1 yıl önce
94 kez görüntülendi

Bellona Vienza Yemek Odası Takımı ve Fiyatı

Kalitesini her zaman için ön planda tutan, yenilikçi ve çağdaş çizgisini her zaman için bir adım öne taşıyan Bellona’dan yeni bir yemek odası takımı daha. Bu sezonun trendlerini en iyi şekilde yansıtan yemek odaları arasında bulunan Bellona Vizenza yemek odası takımı ve fiyatını sizler için inceledik.

Evlilik hazırlığı içindeyseniz ya da evinizin mobilyalarını değiştirmeyi düşünüyorsanız ve tercih ettiğiniz markalar arasında Bellona var ise eminiz ki yeni sezon Bellona yemek odası takımları arasında yer alan Vizenza ya bayılacaksınız !

bellona-vienza-yemek-odasi-takimi-ve-bellona-en-yeni-yemek-odasi-takimlari

Ev dizaynınıza modern bir çizgi oluşturmak istiyorsanız, bu sezonun trendlerinden tercih edilen meşe renginin hakim olduğu odanızda doğal bir sıcaklık oluşturmanıza yardımcı olacak Vizenza yemek odası, oluşturmak istediğiniz modern bir çizgi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

en-yeni-bellona-yemek-odasi-takimi-ornekleri

Çağdaş çizgisiyle dizaynınızı tamamlamaya yardımcı olan bu takımı aynı zamanda kullanım kolaylığı da göz dolduruyor. Takımın görselliğini ön plana çıkartan aynı zamanda göz estetiğine hitap eden ayrıntılar arasında asılabilir aynaları ve aydınlatma sistemleri yer alıyor.

Ünite içinde yer alan büfe aynası da oldukça klas bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Duvara asılabilir nitelikte tasarlanmış olup, ayna çerçevesinde yer alan anahtarlı açılıp kapanan şerit led aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Bu küçük ayrıntı akşam yemeklerinizi loş bir ışıkta yemeniz içinde avantaj sağlamaktadır.

en-yeni-bellona-vienza-yemek-odasi-takimi

Yemek odası takımı ünitesini yer alan konsolun kapakları için iki seçenek sunulmaktadır. Stilinizin doğrultusunda dilerseniz tercihinizi beyaz rengin tonlarından olan opak beyazdan yana kullanarak zarif bir çizgi oluşturursunuz.

bellona-yemek-odasi-takimlari-2016-2017

Ya da dilerseniz odanıza biraz daha renk, görsellik katmak için turkuaz rengin sıcaklığından yararlanabilirsiniz.

bellona-yemek-odasi-fiyatlari-2017

Ünite içinde yer alan konsolu incelemeye devam ediyoruz. Konsolun kapaklarını açtığımız üst tarafında oldukça kullanışlı bir çekmece bizi karşılıyor. Bu çekmece içine çatal, bıçak, kaşık ve peçetelerinizi yerleştirebileceğiniz özel bölümlerden oluşan raf sistemi yerleştirilmiştir. Konsolun diğer bölümlerinde rahatlık yemek takımlarınızı ve yemek takımlarınıza eşlik edecek olan bardaklarınızı yerleştirebilirsiniz. Bu da size yemek hazırlığı sırasında büyük bir avantaj ve kolaylık sağlayacaktır.

Bellona Vienza Yemek Odası Takımı Fiyatı – Taksit Seçenekleri

bellona-vienza-yemek-odasi-takimi-ve-fiyati

 

Aramalar:

  • bellona vienza yemek odası
  • bellona vienza yemek odası fiyatı
  • bellona vienza koltuk takımı fiyatı
  • bellona yemek odası vienza
  • vienza yemek odası yeşil
  • belona vienza bufe ayna fiyati
  • Vienza yemek odasi olculeri

Bellona Vienza Yemek Odası Takımı ve Fiyatı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık