DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona Vizyon Köşe Takımı Fiyatı

8 ay önce
12 kez görüntülendi

Bellona Vizyon Köşe Takımı Fiyatı

İyi ki oturma odası grupları içinde köşe takımları yer alıyor . Neden, mi. Hemen söyleyelim. Öncelikle her ortama kolaylıkla ayak uyduruyor. Bulunduğu ortama şıklık ve estetik getirirken aynı zamanda fonksiyonel özellikleri sayesinde de konforu ve rahatlığı sunuyor. Üstelik her tarzda da hitap ediyor. Yani bir oturma grubundan beklenenin daha fazlasını köşe takımları bizlere sunuyor.

Yaşam alanlarımızı güzelleştiren bu köşe takımları gün geçtikçe kendini yenileyip geliştirerek daha da vazgeçilmez ürünler arasında yer almaya devam ediyor. Bu ilgi karşısında mobilya markaları da sürekli köşe takımı gruplarına yeni ürünleri eklemeye devam ediyor.Bu mobilya markalarından bir tanesi de Bellona.

2017 Bellona köşe takımı modelleri arasına yeni eklenen Bellona Vizyon Köşe Takımına bir inceleyelim.

Yaşam alanınızda modern bir çizgi hakim ise ve bu çizgiyi şık bir şekilde oturma odalarınıza yansıtmak istiyorsanız böyle bir köşe takımı düşünebilirsiniz.

Bulunduğu mekana modern bir çizgi yansıtmasının yanı sıra spor detaylarıyla da ortama şık ve zarif bir görselliğe kavuşturuyor.

Bu sezonun trend renkleri arasında yer alan açık mavi ve marsala renklerin bu takım içinde tercih edildiğini görmekteyiz.Bu renkler ortama fresh bir ambiyans katarken aynı zamanda ferah ve geniş göstermesine de yardımcı oluyor.Hem dekoratif olarak koltuklara görsellik katan hem de yeri geldiğinde sırt ve kol yastığı olarak kullanabileceğiniz renkli yastıklarda koltuklara farklı bir hava kattığını söyleyebiliriz.

Tercih ettiği rengin yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle cezp ediciliğini artırıyor.Konforlu bir oturma alanı sunan bu köşe takımı yeri geldi mi rahat bir yatak haline dönüşüyor.Köşe takımını yatak olarak kullanabileceğiniz gibi sandık olarak ta kullanma şansınız var.Bu da sizlere ev içinde fazladan depolama alanı sunuyor.

Temizlik yaparken mobilyaları yerinden kaldırmak biraz zor olabiliyor.Bu zorluğu ortadan kaldırmak istediğiniz zaman temizliğinizi kolaylıkla yapmanız için yüksek ayak tasarımlarının uygulandığını görmekteyiz.

Şöyle bir baktığımızda son derece modern, aynı zamanda konforlu ve rahat bir köşe takımı görmekteyiz. Peki bu takım kaç para,diye baktığımızda Bellona Vizyon Köşe Takımı Fiyatının 4.897,00 TL olduğunu görmekteyiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık