DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona’dan Çok Şık Salon Takımları (Estonya)

1 yıl önce
26 kez görüntülendi

Bellona’dan Çok Şık Salon Takımları (Estonya)

Mobilya sektöründe yer alan birçok mobilya markası bu yılı geride bırakıp önümüzdeki yılın çizgisini belirlemek için ürün gamında yeniliğe gitmektedir. Bu alanda yeniliğe giden markalardan biri de evlerimizin çizgisine şıklık ve zarafetiyle eşlik eden Bellona. Bellona sevgili müşterileri için önümüzdeki yılın mobilya çizgisini göstermek aynı zamanda müşterileri için en iyi hizmeti vermek adına ürün gamını oluşturan salon takımı bölümünde yeniliğe gitti.

Misafirlerimizi hem daha konforlu ve rahat bir ortama ağırlamamıza yardımcı olmak hem de salonumuzun görselliğini zarafet katmak için Bellona Estonya salon takımını ürün gamına ekledi.

yeni-sezon-bellona-koltuk-takimi-ornekleri

Ürün gamına yeni eklenen bu takımın göze çarpan ilk ayrıntılar arasında tercih edilen renkler yer alıyor. Koltuk takımlarında bu sezonun öne çıkan krem, petrol mavisi, su yeşili gibi ortama sıcaklık katan soft renkler tercih edilmiş. Tercih ettiği bu soft renklere yaşam alanlarında sade ve şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin zevkine de hitap ediyor.

2017-salon-takimlari-bellona-estonya-salon-takimi

Salonunuzun dizaynında elit bir görünüm elde etmek için tercihinizi krem ve su yeşili renginden yana kullanabilirsiniz. Ya da daha modern ve sıcak bir görünüm elde etmek için tercihinizi krem ve petrol mavisi renklerin konseptinden oluşan modelden yana kullanabilirsiniz.

modern-salon-takimi-ornekleri-bellona-estonya-salon-takimi

Odanızda daha elegan bir duruş sergilemeyi düşünüyorsanız bu düşüncenizi yine bu takımla hayata geçirebilirsiniz . Nasıl mı ? Şöyle ki Estonya salon takımına şöyle bir alıcı gözüyle baktığınızda dikiş ve düğme çektirme uygulamalarına yer verildiğini aynı zamanda aynı zamanda makrome dikiş uygulaması sayesinde elagan bir duruş sergileyen bu takım chester koltuk havasını da yansıtmakta.

bellona-2017-salon-takimlari-ve-fiyatlari

Zarif çizginin hakim olduğu takım üçlü koltuk ve berjer koltuktan oluşmaktadır. Tercih ettiği yumuşak tuşeli kumaş tercih edilerek hem takıma görsel bir estetik katılmış hem de kolay silinebilme özelliğine sahip olmasıyla da temizlik konusunda da kolaylık sağlanmış. Ayrıca hem temizliği kolaylaştıran hem de takıma görsel bir estetik katması açısından koltuk takımın ayaklarında lükens ayak uygulamasına yer verilmiştir.

Salonlarınıza yeni bir soluk getirecek olan bu takımın fiyatını aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

bellona-estonya-salon-takimi-fiyati

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık