DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona’dan Yeni Halı Çeşitleri (Oval ve Daire)

10 ay önce
13 kez görüntülendi

Bellona’dan Yeni Halı Çeşitleri (Oval ve Daire)

Halılarda büyük değişim ! Yeni sezon halı modellerine baktığımızda hemen hemen tüm firmaların büyük bir değişime gittiğini görmekteyiz. Yıllardır evlerimizin oturma odalarında,salonların,yatak ve çocuk odalarında hatta antrelerine kış serdiğimiz genelde dikdörtgen ya da kare şekilde olan halıların yerini başka halı yer aldığını görmekteyiz.

Şimdilerde halı modellerinde oval ya da daire halıların daha ön planda olduğunu görmekteyiz. Birçok halı üreticileri aynı zamanda ürün gamında halıya yer veren bazı mobilya markaları da bu değişime ayak uydurmuş. Geçenlerde mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Bellona uğradık. Hem yeni sezon ürünlerini görmek hem de Bellona oval ve daire halı modellerini yakından görmek için.

Hem Dekoratif ,Hem de Gösterişli

Safir Daire Pembe : 413,00

 Yeni aynı zamanda değişik bir halı modeli arayışı içindeyseniz Bellona’nın yeni halı çeşitlerine bakabilirsiniz. Günümüzün modasını yakından takip eden firma halıdaki yeni değişimi de kendi çizgisini katarak uygun fiyatlarla sevgili müşterilerinin hizmetine sunmaya başlamış.

Şimdi Zeminler Farklı Bir Güzellikle Buluşuyor.

Safir Oval Kahve : 632,00

Yaşam alanınızın zemin kaplaması laminat parke ise bu kışın evinizi ısıtmak için böyle bir oval halı modeli tercih edebilirsiniz. Halınızın rengini parkenizin rengi ile uyumlu seçim göz estetiğine hitap eden bir görsellik yakalayabilirsiniz.

Bellona Halı Çeşitleri

Safir Oval Pembe : 1.099,00

Bellona yeni halı modellerinde renk seçimi olarak yeşil, pembe ve kahverengine ağırlık verdiğini görmekteyiz. Desen seçimi olarak ta günümüzün modern desenleri arasında seçim yaptığını görmekteyiz.

Bellona’dan antreler için çok şık halı çeşitleri

Safir Oval Yeşil

Evinizin başta oturma odası, salon, çocuk ve yatak odası halılarını seçtikten sonra şimdi sırada evin antresi için halı seçimine geldi. Öyle bir halı seçmelisiniz ki hem rengiyle deseni ile antrenize yakışmalı hem de evinizin dizaynı hakkında ilk ip uçlarını vermeli.

İşte bu noktada tarzınızı konuşturacak olan modern çizgiyi zarif bir şekilde evinizin her alanına yansıtacak olan Bellona oval ve daire halılara sizlere yardımcı oluyor.

Gördüğünüz oval ve daire halı modelleri arasından sizin seçiminiz hangisi?

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık