DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bellona’nın Yeni Yatak Odası Takımı Liona

9 ay önce
14 kez görüntülendi

Bellona’nın Yeni Yatak Odası Takımı Liona

Bellona’dan yeni ürünler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Şimdilerde yatak odası kategorisine yeni ürünler eklemeye devam eden firma yeni sezonda birbirinden farklı tasarımlarıyla farklı zevklere hitap etmeye devam ediyor.

Bellona’nın yapmış olduğunu bu yenilikleri bizde sizler ardı ardına paylaşmaya devam ediyoruz. Evinizin mobilyalarında marka olarak Bellona’yı seçenler yeni sezon ürünlerin de evlerinin dizaynı eklemeyi ihmal etmiyorlar.

Bellona Liona Yatak Odası Takımı

Şimdilerde yatak odası takımınızı yenilemeyi düşünüyor ve bu markanın yeni ürünlerini yakından takip ediyorsanız Liona yatak odası takımını çok beğeneceğinizi umuyoruz. Günümüzün trendini geleceğin çizgisi ile birleştirip yatak odalarına yeni bir yorum katan bu ürün oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip.

Odanıza tarzınızı yansıtacak olan bu takımda renk olarak son günlerin en popüler renkleri arasında yer almaya başlayan marsala ve antrasit renkleri tercih edilmiş. Özellikle yatak başlığında tercih edilen bu renkler yatağın görselliğini ön plana çıkarırken aynı zamanda modern bir çizgide yansıttığını görmekteyiz.

Şöyle genel olarak ürüne baktığımızda bu iki rengin dışında ceviz ve krem renklerininde yer verildiğini görmekteyiz. Krem ve ceviz rengi modern çizgiyi bir adım daha ön plana çıkartığını söyleyebiliriz.

Bellona Liona yatak odası takımın uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak açısından ünitelerin kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

Bu takımı oluşturan ünite içinde yer alan kıyafet dolabını incelediğimizde ise şu ayrıntılar gözümüze çarpıyor. Öncelikle kapaklarının hızlı kapanmalarını önlemek aynı zamanda uzun süre kullanabilme rahatlığı sunmak için yavaşlatma mekanizmasının kullanıldığını görmekteyiz. Dolap içi iç hacim ve fonksiyonel özelliği sayesinde daha kullanışlı bir hale getirildiğini söyleyebiliriz.

Gördüğünüz gibi bu yatak odası takımı hem modern dizaynı ile göz estetiğine hitap ediyor, hem de fonksiyonel özellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık