DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Bernardo Kahvaltı Takımları ve Fiyatları 2017

10 ay önce
20 kez görüntülendi

Bernardo Kahvaltı Takımları ve Fiyatları 2017

Kahvaltı masalarınızda Bernardo’nun şıklığına yer açın ! Pozitif ve enerji dolu bir güne başlamanın ilk şartlarından bir erken saatte uyanıp spor yapmak ve ardından güzelce bir kahvaltı yapmaktır. Tabi kahvaltı masasının dizaynı menülerin sunuş şekli de önemlidir.

Şimdi sizlere kahvaltı masanızın güzelliğini ön plana çıkartacak birbirinden lezzetli hazırlamış olduğunuz menüleri zarif bir şekilde sunmanıza yardımcı olacak Bernardo 2017 kahvaltı takımı ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Bernardo Blue Romance Kahvaltı Takımı Fiyatı: 299,00 ₺

Bu arada çeyiz hazırlığı içinde olan sevgili genç kızlarımıza küçük bir hatırlatmada bulunalım. Şuan Bernardo’nun kahvaltı takımlarında indirim var. Kısa bir süreliğine indirimde olan bu takımlara göz atmanızı öneririz.

Flower Resital Kahvaltı Takımı Fiyatı : 199,00 ₺

Kahvaltı Takımı içinde neler varmış bir bakalım.

Farklı renk ve desenlerden oluşan kahvaltı takımı seti 33 parçadan oluşmaktadır.

Her bir kahvaltı takımı içinde ;

Butterfly Kahvaltı Takımı Fiyatı : 299,00 ₺

-6 adet servis tabağı

-6 adet çay fincanı ve tabağı

-6 adet küçük kayık

-6 adet yumurtalık

-1 adet tuzluk- biberlik ve şekerlik den oluşmaktadır.

Romantic Rose Kahvaltı Takımı : 299,00 ₺

Şimdi gelin sizinle küçük bir hayal kuralım. Biliyorsunuz yakında yeni bir yıla gireceğiz. Yeni yılın ilk günüde pazara denk geliyor. Bu pazarı sevdiklerinizle birlikte değerlendirmeye ne dersiniz ? Sevdiklerinizle birlikte aynı masa etrafında oturup yeni yıla dahil planlarınızı paylaşıp birlikte güzel bir pazar kahvaltısı yapmaya ne dersiniz ?

Tabi başta da belirttiğimiz gibi kahvaltı masasının dizaynı da önemli. Seçeceğiniz kahvaltı takımının rengi deseni ve dizaynı masanızın görselliğini ve zarafetini ön plana çıkartacaktır. İşte tam bu noktada Bernardo’nun kahvaltı takımları devreye girip sunumunuzu ince ve zarif bir şekilde ikram etmenize yardımcı olacaktır.

Sevgili genç kızlar eğer çeyiziniz de kahvaltı takımı eksik ise ya da 1 tane daha kahvaltı seti olsun diye düşünüyorsanız tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Gördüğünüz üzere fiyatlar oldukça uygun.

Bugünlerde sevdiğiniz birilerini mutlu etmeyi düşünüyor ve aklınızda hediye almak var ise, bizce böyle bir kahvaltı takımı oldukça güzel bir jet olur. 😉

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz mutlu bir sene olmasını dileriz. 🙂

Aramalar:

  • bernardo kahvaltı takımları
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık