DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yemek Odası Takımların Yeni Gözdesi Beyaz

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Yemek Odası Takımların Yeni Gözdesi Beyaz

Merhaba sevgili arkadaşlar. Ev dekorasyon trendlerinin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Uzun süredir,  yemek odalarında yaşanan hızlı değişim gözlerimizden kaçmıyor. Son izlenimlerimizden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki, 2016 yemek odalarında yeni trend beyaz oldu. Bu trend önümüzdeki sezonda süreceğe benziyor.

Yemek odalarınızda değişime gitmeyi düşünüyorsanız beyazın ışıltısını ve yükselen trendini yemek odalarınıza yansıtmanızı öneririz.

Her renkle muhteşem bir ahenk içinde olan beyaz aynı zamanda farklı tarz ve zevklere de hitap ediyor.

Modern ve klasik çizgi zarif bir şekilde yorumlayarak yemek odalarınıza yansıtmayı düşünüyorsanız renk konusunda tercihiniz beyazdan yana yapmanızı öneririz.

Bir taraftan modern çizgi oluşturmak bir taraftan da romantik bir ambiyans oluşturmak için beyaz rengi aşkın rengi olan kırmızı ile kombinlemenizi öneririz.

Odada fresh bir ambiyans oluşturmak için yemek masasını beyaz renkte, masaya eşlik eden sandalyelerin kumaşında da çiçek desenli kumaşlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Daha farklı bir konsept oluşturmak için masanın bir kenarında ikili ya da üçlü kanepelerde yerleştirebilirsiniz. Hem ortamın ambiyansını değiştirmiş olursunuz, hem de daha rahat oturma alanları oluşturmuş olursunuz.

Yemek Odası Takımların Yeni Gözdesi Beyaz Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık