DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çok Özel Banyo Zemini Tasarımları

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Çok Özel Banyo Zemini Tasarımları

Banyolarınızı özel bir görünüme kavuşturacak olan şahane banyo zemini modelleriyle sizlerle birlikteyiz. Birazdan banyonuzun zeminde kullanabileceğiniz birbirinden farklı dokulara ve  estetiğe sahip zemin görsellerini sizlerin beğenisine sunacağız.

√ Banyoların Vazgeçilmezi Minik Fayanslar

Genelde banyoların alanında kullanılan fayanslar standart boyutlara sahiptir. Her ne kadar standart boyutlara sahip olsalar da günümüzde farklı boyutlara sahip fayanslar banyo yer döşemelerinde kullanıyoruz.

√ Sahilin Esintileri Banyolarda

Fark yaratacak bir dizayn oluşturmak isterseniz ortamının zemin döşemesi için çakıl taşlarını düşünebilirsiniz. Hem görsel bir estetik kazandırmış olursunuz. Hem de bunun yanı sıra sanki ayağınıza masaj yapılıyormuş hissini yaşayabilirsiniz.

Mozaikler

Her her zaman popülerliğini koruyan banyo zemini kaplamaları arasında mozaikler yer almaktadır. Hem modern tarzın hakim olduğu, hem de klasik çizginin hakim olduğu banyoların dizaynında mozaiği tercih edebilirsiniz.

√ Şimdilerde Yeni Trend Doğal Taş Kaplamalar

Günümüzde doğal taşlar iç mekanlarda dekoratif bir unsur olarak en çok tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır. Göz kamaştırıcı bir banyo için doğal taş ve ahşap uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

 

Çok Özel Banyo Zemini Tasarımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık